Crysis

Discussion in 'Igre i konzole' started by iskusni, Apr 2, 2006.

  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Sto ce ti palme i onako "nista ne vidis", kad ti ruka i puska zauzimaju skor 1/4 ekrana :mrgreen:

    "Nabacio" sam mod Ultra High Quality Custom Config v1.3.1 za Crysis, sa kojim na WinXP dobijam postavke od "Very High"! Sa tim modom imam za 20% manji fps, al zato dobijem: daleko vise objekata i palmi, kvalitetnije teksture, svjetlost, sjenke... Ovaj mod za mene je bolja solucija od Viste i postavki Very High :)
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    i epilepsiju :D
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zna li neko kako natjerati krajsu u sedmici da radi u DX9.kad je regularno instaliran samo kliknem desni klik na ikonicu u folderu games i imam u ponudi play DX9 ili DX10 ali posto mi instalrianje nikako nije poslo za rukom morao sam ga instalrati na drugom racunaru i onda samo prenjeti folder iz program files na svoj HDD i sad radi ali nemam opciju da izaberem koji DX da koristim jer igru uopste nemam medju instaliranim programima jer OS uopste ne zna zn nju :D
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  5. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Vjerovatno si se dosada snasao :). Desni klik na ikonicu od crysisa pa properties i onda u liniji target iza navodnika odvojis jednom, pa dodas -DX9.
     

    Attached Files:

  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jesam rijesio problem ali nisam otkrio kako to rijesiti kada igra nije instalirana nego je zaostala od bivseg sistema.

    Bas ti hvala za uputu. :wink:
     
  7. talijan001

    talijan001 Guest

    raja zapeo sam sa crysisom na onom brodu neznam sta da radim kaze mi da binakularom trazim metu ja nemogu provaliti sta da uradim davno sam prekucao i crysis warhead ovu pokusavam vec par putsa isto zapnem na onom brodu
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    imas dole u brodu (trebalo bi da si usput pokupio) onaj neki super-weapon, njega uzmes i sa njim rokas tog Bossa.

    a ako ti trazi da dvogledom trazis metu, onda (koliko se sjecam) na slovo B nabijes dvogled na oci i gledas u one kao ruke, a raja iz helikoptera shica po njima.