Dexter

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by SamiRX-8, Sep 28, 2011.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakav završetak sezone :D Još će dvije sezone biti, mogu misliti kakav će rasplet biti ...
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Još dvije ? Auu, ne znam kako ću dočekati ovu sljedeću a tek onu tamo 2013-te :mrgreen:. Svaka im čast na ovome do sada :)
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A morali su nesto da urade jer je ova zadnja bas posla da ide u monotoniju :)

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je glup kraj ove sezone. Ocito ce biti jos barem jedna sezona,
    ali glupo je kako odjednom Debra skonta kako je zaljubljena u Dextera. Nigdje veze. Da stvar bude jos manje nevjerojatna, ugleda ga u carobnom trenutku. :lol:
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Neće biti barem još jedna, potvrđeno je da će još biti dvije sezone. A što se tiče ove sezone, stvarno je imala nekih naivnih trenutaka, gledam na wikipediji, samo prva sezona je rađena prema originalnoj knjizi, u najnovijim knjigama o Dexteru sgt. Doakes je još živ :lol:
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam do sada odgledo sve sezone al ovu nisam mogo, prekino na 3. epizodi :). Isplatil se odgledat ova zadnja sezona ili je na nivou prosle, sa lumen? :D
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Komotno možeš pogledati samo finale sezone, nećeš nešta previše propustiti što se tiče ostalih epizoda ...
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ok thx. Znaci 2-3 zadnje da pogledam :)
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nakon 10 minuta finalne epizode vidjelo se iz aviona u kojem smjeru ce zavrsiti ali opet je bilo OK :)
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja krenuh gledati Dextera, ali mi nikako ne lezi. Zaspah na drugoj epizodi, dok sam npr. Breaking bad mogao u cugu po 5-6 nastavaka odgledati. Mislim da ce ovo biti preskok.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Završih i ja ovu sezonu. Šta reći, cliffhanger na kraju samo takav, valjda da nalože raju na sljedeće dvije sezone.

    Evo par riječi o nastavku Dextera (ide sve u spoiler, za one koji nisu odgledali zadnju sezonu):

    On Deb finding out Dexter’s secret:
    On what will happen in Dexter season 7:
    On whether or not Dexter needs to die in the series finale:
    Ostatak imate na:
    http://screenrant.com/dexter-season-7-s ... -144333/2/
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ja, prvo ce ispasti heroj u njenim ocima pa ce biti odugovlacenje dok ona skonta da je serijski ubojica
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Odmah pretpostavimo da će ona to skontati na kraju 7. sezone, recimo da će na kraju 7. pronaći onu njegovu kutijicu, tako da će taman biti još jedan cliffhenger ending.
     
  14. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Jucer sam skinuo seriju i poceo sam da gledam. Za sada ne mogu reci da i nije nesto a bogami ne mogu ni reci da je nesto u odnosu na walking dead, spartacus ili dr.house.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  17. Esh

    Esh HWB

  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa to je stara vjest?
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U nedjelju nova sezona.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    najs

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2