DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sam si sebi odgovorio na postavljeno pitanje. Blizzard od pamtivijeka tako radi i drzi hype na zeljenom nivou, odnosno interesovanje igraca. Ono sto je gotovo sigurno jeste da ce Blizzard dati barem 6 mjeseci "trzisne prednosti" StarCraftu II, tako da je Diablo III gotovo pa nemoguce ocekivati ove godine.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Dodaj u jednacinu i wow ekspanziju :lol:
     
  3. Talnay

    Talnay Aktivista

    I plus onaj tajni novi MMO kojeg su objavili, samo da ih to ne omete u razvoju Diabla 3....
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Cisto sumnjam da cu probati ovo :) Da budem iskren ne smijem, znam sta se desilo zadnji put kad sam igrao diabla :) Lvl 99 HC assassin :) Tolko od mene.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Uopce nisi hardcore. Fol je dostici max lvl pa onda ispocetka kad restartuju battle.net ladder :)
     
  6. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kakav Hardcore, ima ljudi koji su zivote posvetili ovoj igri :) (kao i drugim igrama izmedju ostalog).
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja ne znam je li ovo zahebancija sa ovim novim likom ili testiraju živce potencijalnih igrača??

    http://www.blizzard.com/diablo3/charact ... hivist.xml

    Pretpostavljam da igraju na varijantu Druida, ali mi je previse pasivna klasa. Mada je ovaj "Shush" spell beton :)
    Samo ne kontam kog k...a i on umire na kraju svakog spell-a.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    To je ba sala za prvi april bila.
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. Esh

    Esh HWB

    Ocekivano, Blizzard je najavio da Diablo III nece biti izdan tokom naredne, vec tek 2011. godine buduci da kompanija ne bi mogla podnijeti izdavanje tri velike igre u istoj godini. U tom smislu, vjerovatno "prvi" SC2 ide na prosljece, WoW: Cataclysm krajem godine, pa onda nekad u 2011. "drugi" SC2 i Diablo III.

    12 minuta gameplaya:



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    jao vidim ima opet onih prokletnika sto izbacuju lightening iz sebe,kao sto je to slucaj u D2,drugi grad,pustinja.najmrzi protivnici su mu bili.
    na ovom drugom videu prostorije bacaju na Tal'Rasha Tomb (valjda dobro napisano).steta sto nije bilo muzike tokom videa :cry:
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Hehe, dobri traileri. Valja mi odvojit jedan jeftin miš od 5KM posebno za to.
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Blizz je stvarno marljiv bio tokom prosle godine ... ljudi fakat posvecuju ogromnu paznju i najsitnijim detaljima. Impresioniran sam ovim sto sam do sada vidio fakat :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    I jos samo 2 godine do izdavanje igre :p
     
  15. extibo

    extibo Komšija

    Bolje tako, nego kao Wolfenstein kojeg sam prekucao za 7h. :roll:
     
  16. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma nije problem cekati kada sam siguran da ce nakon toliko vremena igra biti zavrsena i kompletna u svakom pogledu ... Blizz quality hehe. Od starih Izgubljenih Vikinga (Lost Vikings) pa do sada nisu izdali ni jednu igru, a da nije bila apsolutni hit :)
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    a da otvorimo kladjenje koliko ce odgoda imati diablo 3? :mrgreen:
     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Samo da bude solidno veliki single player. Drugi dio je bio osam puta veci od prvog, sa svojih V aktova.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Esh

    Esh HWB