Download s Jubita

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Chem, Oct 3, 2009.

  1. Chem

    Chem Komšija

    Nadam se da nije baš najstarija vijest,za mene je novo ali vjerujem da ima još ljudi koji nisu čuli za ovo...na primjeru se vidi kako se može bez ikakvih dodataka skidati video sa youtube-a...jednostavno poslije www. dodate OK ...kažu slika je hiljadu riječi pa bujrum

    [​IMG]

    Slika je takođe preuzeta
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    lakse instalirati Real Player (dzabaluka je), predjes misem preko videa i odmah ti se pojavi ova opcija za download. Naravno, RealPlayer moze i da reprodukuje te skinute clipove.
     

    Attached Files:

    • yt.jpg
      yt.jpg
      File size:
      27.3 KB
      Views:
      1,077
  3. Chem

    Chem Komšija

    Meni ovaj realplayer download nikad nije proradio,ne znam zašto i šta mi fali,ali jednostavno neće download :|
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Mozes i koristit greasemonkey addon za firefox i youtube downloader skriptu za njeg

    [​IMG]
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa fazon je da skidas bez ikakvih dodataka.nismo levati da ne znamo za addonove za dload sa jubita :roll:
     
  6. GW

    GW Moderator

    Što bi to bio fazon? Par sekundi treba da se skine download helper za FF i onda možeš skidati i konvertovati praktično svaki video na webu.
     
  7. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Ne koristi svako FF. :smt003
     
  8. GW

    GW Moderator

    To je njihov problem. :smt002
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    joj ljudi majko mila ,na kraju bi se trebao izvinuti što sam postavio ovu olakšicu :roll:
    Znači vidio sam da je moguće,proslijedio dalje,nisam nikakve korisnike FF htio uvrijediti ili njihove addone :wink:
     
  10. GW

    GW Moderator

    Don't mess with Firefox. :D
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Tnx za info, prakticnije je od bilo kakvih addon-a i programa, pusti njih sto mlate slamu :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    ja.. sve to super al to skida u .flv formatu. A sta je sa HD klipovima. ipak treba dodatak. Zgodna opcija al eto.
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Real player, daleko najbolji, obavlja sve to i jos vise. :mrgreen:
     
  14. GV

    GV Komšija

    Je'l to govorimo o ovom playeru? Citat sa http://en.wikipedia.org/wiki/RealPlayer

    Past versions of RealPlayer have been criticized for containing features similar to adware and spyware. In 2006 PC World Magazine named RealPlayer (1999 Version) as #2 in its list of the 25 worst products of all time, writing that RealPlayer "had a disturbing way of making itself a little too much at home on your PC--installing itself as the default media player, taking liberties with your Windows Registry, popping up annoying 'messages' that were really just advertisements, and so on."[40] In 2007, it placed RealPlayer, versions 1996-2004, at #5 in its list of the 20 most annoying tech products.[41] itd...

    VLC jede malu djecu
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Integrira se u svaki browser i na svakom formatu videa nudi download dugme?
     
  16. GW

    GW Moderator

  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Znam sta je VLC, koristim ga duze vrijeme za stream sa dreamboxa, nego, masia si temu, da te podsjetim "Download sa jubita" je naslov teme.

    Real player radi i download svakog video fajla kojeg gledas u bilo kojem browseru, te njegov pregled.
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ovo sa OK radi sasvim OK.
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja koristim FlashGot, ima ikona u donjem cosku, kliknem i spasim gdje zelim...a i ovaj fazon nije los :)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Izgleda da ima problema u Operi :)