Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto, Sušić je dobio kartu za banovice u jednom pravcu.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dajem petaka da ce dovesti nekog neprovjerenog levata i nadati se cudu.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma



    Amara Dsima :D :D:D:D
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Meni je žao što je Sušić na ovaj nacin morao otici sa mjesta selektora.
    Čovjek je odveo nas po prvi puta na SP, trebao je kao Vaha otici kad je bio na vrhuncu poslje SP i zahvaliti se.

    Ipak tako je to u nogometu danas si na vrhu a sutra si na dnu nema pravila, ne bitno jesi li selektor ili igrac.

    Mislim da je prica za EP završena i ko god da sjede na našu klupu nece mnogo toga promjeniti, cak sad je opasno biti selektor BIH do kraja kvalifikacija :D
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nista bolji od Susica.

    Kayserispor, sezona 13-14, 11% winrate. 2 pobjede, 6 nerijesenih, 9 poraza.
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ali fakat ako neki levat bude na klupi ja nemam namjeru pratiti repku, a kamoli gledati uživo utakmice na stadionu.

    Vaha je u nekoliko navrata govorio da ne želi da vodi ekipu gdje mu drugi komanduju, male su šanse za njega i mjesto selektora.

    Sad na klupu nece sjest niko "pametan", prvi kiks je opraštanje i teoretski od EP i odmah ce biti na udaru kritika :D

    edit:

    Najveca glupost je zašto nisu ugovorili ni jednu prijateljsku utakmicu!? poput Hrvatske prije ili evo poslje utakmice sa Izraelom..
    Jel to teško pozvati nekoliko igraca iz mlade repke i pustiti ih nek osjete malo atmosferu i ostalo vezano za prvu repku.
    Ionako sinoc je klupa bila prazna, baš amaterski ne razmišlja se na Plan B, vec samo udri po 11 igraca i to je to
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Samo da Sarajevski lobi ne izabere neko smeće od trenera kao inače.
     
  9. KingT

    KingT Veteran foruma

    Kakav potez da se sada mijenja selektor u kvalifikacijama u kojima smo 90% sansi prokockali.
    Pa nije u pitanju ligasko takmicenje od 38 kola pa da sa novim trenerom pokusas da popravis stvari u preostalih 28 utakmica.

    Kakva glupost ali tako nesto je i bilo za ocekivati.
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Taman se novi selektor uigra pa moze u kvalifikacije bez problema.
     
  11. Mujka

    Mujka Komšija

    Ljudi idemo 100% na ep
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    ..ako ti kupuješ karte, hahahahahaha...

    A treba se nadati najboljem.. sta da se radi.
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Treba nam autoritet i iskustvo. Nadam se da nece neki novopeceni trener doci...
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mislis neki bez iskustva? kad ti trebaju gotovo sve pobjede do kraja?
     
  15. Pionir

    Pionir Overclocker

    Covjek je legenda, generalno kao sportista napravio je sve.

    Vjerujem da je odlazak Susica dogovor, sto da se balmira on ili savez.

    Sa moje tacke cijela situacija ispada nerjeseno, male sanse za kvalifikacije = mrlja u karijeri, savez da ne bi bio bez 0i0...
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Bože sačuvaj.
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa jest bas tako, prilike naviru sa svih strana i svi se otimaju za mjesto selektora, a imamo i strasnu ekipu, izbor igraca koje bi pozvali u reprezentaciju da ne povjerujes.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sad se i otimaju, s obzirom da se plata poslije WC visestruko povecala. Dok je bilo 5 milja, slabo ko je htio. Gledaj ih sad po dnevniku, svi spremni za drzavu, lesinari.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja samo kazem volio bih da vaha dodje, ljudi se kunu u njega, a on uopste ne zeli biti selektor, da je htio dosao bi odmah poslije WC, a Susic bi dobio nogu
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Da nam dodje pep guardiola mi bi ga ispljuvali i ishejtali :D

    takvi smo