Evropsko prvenstvo u nogometu - Francuska 2016

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Pionir, Sep 8, 2014.

  1. Ziks

    Ziks Aktivista

    Poljska vrati Njemcima za 39' :D

    Nes' pogoditi rezultat da se si sir ko' kajmak :lol:
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    2:0 za Poljsku u sred Poljske :)

    Nije lose odbrana radila, Sunjic je OK za svoje sposobnosti (visok je), ali nije imala nesto previse ni posla.

    Vezni red je zakazao, dugo nisu dali gola, vecinom su to Ibisevic, Dzeko... neko mora krenuti sa golovima, Besic ili Susic, Lulic kao Hasan u neko svoje vrijeme samo trci dok mu Ottmar nije rekao sutaj na gol :)
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ono bi za Wales bi penal ... da ne spominjem onog sto je dva puta Mujdzu skrsio .
    Steta nisu toliko losi bili . i steta sto ce BAlea morat malo pogurat ...
     
  4. Mujka

    Mujka Komšija

    joj da hoce susic dat go XD
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Nema on za to ono za ono :)
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kako ono sad bi, jesmo li mi nosioci na evropskom kad dodje do izvlacenja grupa? znam da je nesto tako bilo, hocemo li biti i ako zavrsimo drugi sada u kvalifikacijama?
     
  7. Eldorado

    Eldorado Komšija

    daj boze da mi na kraju zavrsimo kao 2 :D
    ima fifa neku statistiku npr ako je 8 grupa onda su prve 8 repke na listi nosioci kao kad smo mi bili na 13 mjestu liste svijeta..
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Medo daleko najbolji(uz Bega naravno)..ja zadovoljan i bodom Boga mi..

    i svaka cast za pjevanje himne pojedinih !
     
  9. Ziks

    Ziks Aktivista

    Ali dosta pogresnih dodavanja. Uopste utakmica sa mnogo gresaka , sa jedne i druge strane.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Medunjanin je izgubio odprilike 20 lopti, ne podnosim tog igraca.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Tacno bi volio da dobijemo grupu sa extra jakim repkama, jer protiv takvih najbolje i igramo, sta reci, imali smo dobar napad -> gol. Sa druge strane imamo golmana koji je zazidao sve prilaze golu, nadati se najboljem, barem nerijeseno.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Medunjanin? Ne bih bas rekao, samo gubi lopte. Dzeko (i bez gola) se dosta trudi i medju najboljim je, isto kao i u prosloj utakmici. Lulic standardno meni los (spor i nevidljiv, mozda zbog pozicije), isto kao i prehvaljeni Mujdza. Tek mu se sad vidi njegov level kad ga Hazard uzme u masinu kao dijete na tjelesnom odgoju, mada je imao jedan dobar prolaz. Pjanic i Besic malo preagresivni, sto mozda nije ni lose protiv ovakve Belgije. Asmir svakako number 1, imao je 4-5 dobrih odbrana i istrcavanja, spasio nas prakticno.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    i pored toga je najbolji nas vezni igrac u ove 2 tekme(u prosloj je tekmi imao max 3 pogresna pasa),Pjanic je losina samo takva ako ne uzmemo u obzir slobodnjake i asistenciju,covjek ne ide prema lopti i ceka da mu sama dodje,plus sto je izgubio par lopti i nije niti jednom oduzeo loptu..

    moramo ubaciti nekoga da pokusa nesto sa njihove desne strane,ocigledno je da im je pofino slabija od lijeve..

    lula je los je ima pofino..plus jos kad dodas u obzir da ide u napad cesce jer nemamo pravo krilo..

    ne znam sta ocekujete od mujdze,pa otkad smo to mi repka koja ima bekove da cuva igrace poput hazarda,mali je uopste broj igraca koji ga dobro moze cuvati..
     
  14. Eldorado

    Eldorado Komšija

    mene isto nervira Medunjanin fakat sa nekim svojim sminkerskim potezima ...

    samo da prezivimo do povratka Bicakcica i Kolasinca jer vidi se da su Sunjic i Hadzic losi..
     
  15. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne moze se reci da su losi toliko, neiugrani i neiskusni ali borbeni ipak, trude se, trce, nadati se samo da ne primimo, ili da slucajno ne pocnemo gubiti, tad ide raspada sistema.
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Za Medunjanina se slazem, ali i Sunjic i Hadzic su u obje utakmice bili dobri. Bolji od Bicakcica su po meni obojica. Ne vidim te njihove lose poteze koji izgleda ostali vide, samo zbog imena izgleda? Ili pljuvanje po Susicu koji je po meni duplo bolje igrao od Medunjanina u obje utakmice. A kad Susic odigra u startnoj postavi umjesto Medunjanina pljuje se Safet, al' hajd, takav smo narod.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    neka nas ne vara rezultat,uopste dobro ne stojimo,ovo je ona ala cista debilna tekma kada jedan tim je bolji i napada a protivnik haman iz nicega i prve prilike zabije gol,vile su nas nosale..

    sada ce se i vidjeti (ne)kvalitet trenera..

    a moramo i zgusnuti sredinu,vjerovatno mijenjanjem vede..
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Ajd malo pljuvanja po Safetu...

    Meni je dosta sto vidim da se obje tekme trci ko nikad i sto se svi trude.

    Evo gola, Asmir pogrijesi jednu i to i bi.
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nek je legendica odma po pocetku poluvremena njih stavio da igraju bunker,a mi smo ih previse pustali i eto,primismo beze gol..
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Izvini SAF nismo te prepoznali... Ljudi jaci 3x, sta hoces amidze ti tvog Tana, da se otvorimo i da nas nabuse 1:5?