Fahrenheit

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neso, Mar 12, 2006.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Sta mislite o igri Fahrenheit.Svi je hvale medutim kako sa sam ja vidio na netu grafika nije nesto samo mi se prica tj. tok radnje cini prihvatljivim :wink: mislio sam kupit original od jarana za 20 km :D
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. GV

    GV Komšija

    Igra vrijedi više nego tih 20 KM, kupuj!
     
  4. 3xD_design

    3xD_design Aktivista

    Odlicna igra. Grafika nije nimalo bitna pored onako mocne price i zanimljivog sadrzaja. Bas ugodno zakuca igraca za stolicu i tastaturu. :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Neso

    Neso Komšija

    Kupujem je definitivno :D nisam sjeo pola godine da nesto posteno ono duze vremena igram :)
     
  7. Ace_

    Ace_ Aktivista

    samo mislim da ti na tu grafu nece ici :D
    ps vidim da se previse palis na grafiku, grafika je samo mali element igre
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Definitivno. Grafika je presudna recimo, u FPS a u igrama ovog tipa bitna je priča...

    Ah ti stari Heroji...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cuj "grafika je presudna" - pa covjece ja odigram Blood i Quake2 s vremena na vrijeme... Grafika nije bitna nimalo, nevezano za zanr igre. Za novu generaciju "igraca" sigurno jeste, ali to je za drugu raspravu. I btw ne igraj Fahrenheit bez gamepada...
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja igram civilization 1.....











    pa sad skontajte koliko mi je grafika bitna :D
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Baha ne sikiraj se


    Kikiriki igraći :wink:
     
  12. Ace_

    Ace_ Aktivista

    grafika nije uopce bitna sve dok je 3d.
    2d igra mora fakat imati nesto jako da te privuce (recimo Fallout).
    Samo idu mi na zivce ljudi koji govore da je Super Mario i stajznam evo Civilization1 bolji od neke danasnje igre, CivilizationIV je puno bolji od CIV1 ili 2.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    ne znam ja ali meni civ 4 ne lezi.... najboji mi je 3 pa 1 :) ni dvica mi nesto nije bila....
     
  14. TopniK

    TopniK Komšija

    Manje-više.

    Kažem u FPS se ipak gleda grafika. To je recimo danas kriterij u ocjenjivanju neke FPS igre. To barem svi znamo.

    Quake 2 je stariji FPS i u vrijeme kada je izašla ta igra, grafika koju je pružala bila je plafon tadašnje ponude, no danas svi znamo dokle je tehnoloija došla što se tiče grafike pa tako da svi kada uzimamo neki FPS ili kada čekamo neki FPS nadamo se dobroj grafici.

    U svakoj igri tražim Far Cry.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa zato se ti i trebas ograniciti na igranje FPS-ova. Drugi zanrovi jednostavno nisu za tebe...
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    ja igram DBZ za GameBoy pa se ne zalim na grafiku

    BTW. fahrenheit ima odlicnu grafiku neznam sto je tolika frka oko toga :?
     
  17. zilo

    zilo Komšija

    Ma Mario&Co najjaci.
     
  18. Nani

    Nani Komšija

    Ace sta je s tobom, al zaista sta je s tobom, citav tvoje postove i stvarno pricas svasta bez ikakve potrebe. Ako je igdje grafika bitna to je u 3d-u, pa za sta postoji toliki graficka industrija i nadmetanje za prevlast nego u mjerenju fps-ova u 3D-u sa shaderima 3.0 i ostalim candy eye postavkama. Ma ne da mi se komentarisat nebuloze...
     
  19. kamikaza

    kamikaza Aktivista



    DOBAR JE DBZ ZA GAMEBOY jesil igro POKEMONE sila igra al zajebana (pa sad vidi kakva je grafika)


    a sto se tice fahrenhajta odlicana igra grafici nista ne fali igra ima ono najvaznije PRICU dobru sto svakog privlaci da igra
     
  20. TopniK

    TopniK Komšija


    Ni sam ne znaš šta si htio reći. Ako ti je mrsko da detaljno pročitaš moj post (gore) nemoj onda ni odgovarati...

    Rekao sam da u svakom FPS-u tražim Far Cry ali ne u bukvalnom smislu (znaš u jeziku postoji jedna vrsta poređenja) nego nešto što će ponuditi grafiku barem približne kvalitete.

    A u drugim igrama tipa RPG, RTS i sl. uopšte ne obraćam puno pažnje na grafiku. Čak sam u prvom rekao : Ah ti stari dobri heroji''

    Da imaš iskustva sa igrama znao bi o čemu pričam.

    :arrow: