fb chat (chrome vs firefox)

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by daco87, Feb 4, 2010.

  1. daco87

    daco87 Aktivista

    imam problem s chatom na fb, tacnije kada se ukljuce 2 ili vise chata komp poce ludo da steka.
    malo je masina starija ali s chrome ili ie8 to se ne desava.
    pa ako neko zna sta to koci firefox posto preferiram ff.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovdje je bilo rasprave na tu temu. Možda update na noviju verziju riješi problem.
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Bilo je vec nekoliko puta price o tome problemu ovdje, i ja sam sam hardcore FF user ali ne koristim FB jednom mjesecno tak da ne znam koliko ledi na tom cetu. Uglavnom nesto su zasrali sa novim verzijama FF i to se primjeti u svakodnevnom radu i random crash-ivma tako da ljudi zbog tih problema prelaze na Chrome koliko sam primjetio na HWB.
     
  4. nivla

    nivla Komšija

    koristi pidgin sa facebook pluginom i nece ti stekat
     
  5. daco87

    daco87 Aktivista

    ma uradjen je update, nista isto steka fb.
    hbg puno koristim fb, pa morat cu preci totalno na chrome
    firefox R.I.P :lol:
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Pored tog standardnog stekanja, ne samo u fb kod mene, nego i na nekim drugim stranicama, isto tako mi se rusi sam od sebe kada otvorim stranice koje "stekaju"... Instalirao sam stariju verziju, ali dzaba... Jesam i SP3 nabacio neki dan, pa je mogu uzrok i to, a na SP2 nisam imao problema :)
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma ja razmisljam da se vratim na dvojku + 10 plugina (da upolovim trenutni broj plugova) jer neki extra napredak osim sminke nisam primjetio izmedju 2.nesto i 3.nesto, a dvojka mozda i bude radila kako treba.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ne daj Boze otvoriti poker na fejsbuku i dva prozorica chat-a zajedno, komp umire :mrgreen:
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    čini mi se da će dvojka imati podršku flasha do marta ove godine. to sam negdje pročitao nisam 100% siguran.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    meni extenzije malo, malo pa krehiraju chrome na linuxu
    tacnije fb i stumbleupon extenzija....
     
  11. daco87

    daco87 Aktivista

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nCgQDjiotG0&feature[/youtube]

    ne znam da li ste gledali ali super reklama :D
     
  12. h2o

    h2o Aktivista

    Code:
    [media=youtube]nCgQDjiotG0[/media]
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. daco87

    daco87 Aktivista

    hvala
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017