FireFox nadogradnje i nove verzije

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Jul 27, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    Takodjer, ali s obzirom da je vr-zone nakaradan sajt, to i ne cudi :)
     
  2. GW

    GW Moderator

    Onaj prijašnji dizajn je radio ok. Ovaj novi, niđe veze.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    možda je noobovsko pitanje, ali zna li se hoće li se nova verzija moći instalirati preko ove postojeće ili moramo prvo ovu ukloniti?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Neces izgubiti postavke i bookmarkse ako ti je to problem?
     
  5. Gizmo

    Gizmo Novi član

    Ako ces deinstalirati prethodnu verziju, samo nemoj cekirati opciju "delete preferences" i
    sacuvace ti profil.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Nema potrebe skidati prethodnu verziju uopće.
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Probao, bacio, chrome ipak dere guzove :D
     
  8. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ogadio mi se FF :( Kada ukucam pogresnu web adresu , blokira mi firefox i javi error .Pa moram ponovo startat .
     
  9. Esh

    Esh HWB

  10. selvin

    selvin Moderator

    Ima li novi FF opciju kao Opera, kad greskom zatvoris neki tab, sa ctrl+z vrati ga ponovo? To moze nekoliko tabova unazad. Nisam siguran koliko, znam da mi je radilo sa 4-5 zatvorena, da ih je sve vratio. :) Ako to ima FF mozda ga i probam. :D
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

    U FF nije ctrl+z vec ctrl+shift+t ili ima u opcijama History - Recently Closed Tabs
    Podrzava do 10 tabova
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  13. Esh

    Esh HWB

    U kom smislu, Acid?
     
  14. kAcA

    kAcA Aktivista

    Evo tek sad sam uradio Acid3 test i dobijem 72/100 sa FF3.0.11
    Medjutim kockice nisu u boji kao na referentnom renderu i animacija nije bas smooth...
    Da li je ovo uredu?

    EDIT: Upravo sam nasao da je to i maksimalni rezultat za ovu verziju - znaci ok :D
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Uredu je tek kad:
    :smt003
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ma u svakom mogućem...

    vidim još nema za download full verzija...

    EDIT: na filehippo.com je izašao FF3.5. evo i linka: http://www.filehippo.com/download_firefox/

    ne kontam zašto nema na mozillinom sajtu ništa...
     
  17. Esh

    Esh HWB

  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nedugo nakon onog mog posta se pojavio link i na oficijelnoj mozillinoj stranici...

    nego narode, jeste li instalirali, kako vam se čini? jeli bolje/brže/stabilnije od opere 9.64? :lol:

    sad očekujemo operu 10 :D
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ja, za sada, nisam primjetio nikakve smetnje (-: obavlja posao kako i treba...instalacija protekla bez problema...jedino mi je prijavio nekompatibilnost za 2 teme i jednu extenziju (SwitchProxy Tool)
     
  20. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Kod mene katastrofa, treba mu bukvalno 3 minute da se upali, a u brzini otvaranja stranica nisam primjetio razliku i zato sam se vratio na 3.0.11. Da, ni spasene passworde nije prenio nakon nadogradnje.