Gdje ima 80 i 120 mm ventova?

Discussion in 'Računari i komponente' started by Shenron, Sep 1, 2003.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Znate li gdje ima kupit ventilatora od 80 i 120mm ali po nekoj razumnoj cijeni i onih obicnih zastitnih mrezica za ventilatore?
    Ja se slomih trazeci neku prodavnicu gdje to ima kupit al kad ih nazovem telefonom ili kazu da nemaju ili imaju ali je cijena preko 15KM (za 80mm). :roll:

    U obzir dolaze svi gradovi od Metkovica do Sarajeva :) .

    HELP!!!
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    cini mi se da je to Pinky imao, Pinky?
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Crazy, normalna cijena 80mm ventilatora je 20-30 maraka, zavisi od marke koju uzimas. Papst i Enermax su najkvalitetnije.
     
  4. Pinky

    Pinky Aktivista

    Tnx Adi :wink:

    Kod mene je 12KM - 80mm, a mrezicu na zalost nemam.

    A gdje si konto ugraditi 120mm :?:
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma sta ce mi PAPST ili enermax???
    Ipak cu dalje trazit jer za 12 KM mogu u Zagrebu kupit dva od 80mm (samo sto cu morat platit postarinu i jos nesto malo covjeku jer mi je to isao kupiti :D )

    120mm bi stavio naprijed u kucistu. Stavim ga na 7v i super. Puse a necuje se.
    Isto tako mi treba jos jedan 120mm da ga stavim na hladnjak od vodenog hladjenja.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    evo ti link http://www.links.hr, imaš tamo svega pa pogledaj. to je dućan s definitivno najvećim izborom towera (lian-li, coolermaster...) i case modding dodataka (bar tu kod nas). ak imaš nekog u zg neka ode tamo.
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Nemam nikog u Zagrebu ali sam mislio nekoga naci na PCE forumu da mi to kupi. Ja cu dat novac za ventove, postarinu i za uslugu kupnje ventilatora :D .