GRAW

Discussion in 'Igre i konzole' started by Peacemaker-HS, May 15, 2006.

  1. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Prije dvije sedmice se odlucim da skinem Ghost Recon demo i u pocetku uopste nisam gotivio igru. Clanovi ekipe se ponasaju kao podrumasi, izbjegavaju borbe i gledaju u zidove. RPG me razvali kad god se pojavim i naljutim se i odustanem. Igra je ludo zahtjevna sto se tice grafike, bez 512 Mb video ram-a neda podesiti texture quality na high, samo medium. Grafika izgleda fino ali ima vise aliasing nego na drugim igrama. A cijena igre je $50.

    Eh, prosle sedmice naletim na brz torrent i skinem full GRAW. Skinem onda patch i probam ponovo. Editujem xml file pa texture quality namjestim na high. Preporodjen!!!
    Od chaos theory-a nije me nijedna igra ovako nalozila!
    Sad sam na trecem nivou i ne mogu prestat' igrat' dok je ne zavrsim... Trazio sam u arhivi ali nisam nasao nijedan post vezan za GRAW pa rek'o da ovdje upitam raju sta misli o ovoj igri...
     
  2. Tenga

    Tenga Aktivista

    Vise manje isto misljenje, dosao do Quarterback misije prije par sedmica i nikako da se nakanim opet da igram, plus ovaj patch je popravio malo one blentave saborce.

    Goranstein i ja smo par puta igrali Coop MP i mogu reci da je super, samo sto meni fali onaj GR1 feel, gdje te fakat bilo strah da te ne ukinu, jer su vecinom bili one-shot-kill-ovi, a sada primis par rafala i nista, isto tako i teammatesi, a neprijatelj umire sa minimum 2 metka.

    Al sve u svemu, bolje od GR2 i GRAW Xbox verzije. :)
     
  3. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Extra igra mako sam je igro prije nego sam prodo komp
     
  4. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Losa mi tastatura na poslu pa se izvinjavam za greske pri kucanju :oops: