Grijalica....loooooooooooool

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Hells, May 30, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    moze biti slicna
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa to je to,kretala bi se oko 35-40,ali ako je veća onda više to nije uredu :smt002
     
  3. wellness

    wellness Novi član

    Kod mene Prime nemoze da digne temperaturu preko 55 stepeni, jebiga.
    Imam problem, hladi mi se procesor previse, kako da ga ugrijem?



    hehehe

    http://www.computerbase.de/artikel/hard ... 500_led/2/



    Uhhh kako hladi covjece, uz normalan rad racunara temperatura je uvijek na 37 stepeni (naravno, overklokiran) ;)
     
  4. wellness

    wellness Novi član

  5. wellness

    wellness Novi član

    O monitoru da ne pricam

    913 V

    Strava
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    drugi put koristi "edit" dugme ako ti nije problem. :|
     
  7. san

    san Aktivista

    rekord imao sam intela 2.4 ghz(northwood) na 78 stepeni celzijusa box cooler bez paste sa ofirnim kucistem a sad imamm amd 3000+ ne prelazi 45
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Kod mene na full loadu ne prelazi 36(idle 22) a još je na srednjim okretajima.Sa intelovim je temp bila 60 na full loadu-u.
    Jest da sam se namulio oku ugradnje ali to kod mene sada izgleda ovako kada se postavi: [​IMG]
    Konačno sam zadovoljan, jest da je velik ali izgleda dobro a i služi namjeni :wink: .
     
  9. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    u mene od 30 do 35 i to kad igram igre
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Kod mene XP3200+ i bila temp 60 stepeni i rusio se sistem od pregrijavanja i sve

    E onda sam lijepo rasklopio i na procesor stavio ovo:

    [​IMG]

    I u kuciste ugradio jos cetiri ventilatora koji pusu u rebra tog coolera i oko njih

    Rezultat = 37 stepeni idle, 42 stepena pod opterecenjem :D
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    u mene od45 do 55,60 kad igram igre nemam nikakvo poesebno hladjenje (sto se i vidi)


    offtopic:Jeretik imas najjaci potipis na forumu......... :lol: :lol: :lol:
     
  12. iskusni

    iskusni Komšija

    od neki dan mi se pojavljuje jedan problem. sve radi normalno ali mi prijavljuje temperaturu proce 70 C pri opterećenju :shock: :shock: :shock:
    pipnem hladnjak kad ono nije uopšte vreo umjereno topal i tjt. mada me brine ipak ovo..
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    nije ta prst metoda tako precizna... računaj ako je hladnjak mlak na dodir, a ploča prijavljuje 70C da možda nema problema sa disipacijom topline po cijelom tijelu hladnjaka? :wink:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ma znao je, samo ga podsjećam :D
     
  15. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    cudi me iskusni da to nisi znao :shock:
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija


    ne vjerujem da ima problem sa disipacijom topline. jer do 2006 godine radilo je perfektno max temp 55 C i onda od 1.jan. počeše sr....
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    to je novogodišnji heat-bug :D
     
  18. iskusni

    iskusni Komšija

    nije to već sam poželio kako novogodišnju želju da se aktivno vratim informatici i onda mi se dogodi ovaj problem :D
     
  19. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    jesil ga rijesio :?:
     
  20. iskusni

    iskusni Komšija