HAF 912 ili TT Armor+ MX

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by AdoSA, Nov 26, 2014.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Trenutno guram TT kuciste i pokazalo se kao veoma dobro. Cage sa diskovima sam morao pomeriti u 5.25 bay radi grafe koja nije mogla stati i temperature u kucistu su odlicne. Temperature sam nastimao dok sam rudario tako da sada i prilikom gaminga nista apsolutno nije vrelo. Posto sam namjetio i negativni pritisak u kucistu samo usisam prednje 5.25 grilove povremeno i ponekad kompresorom ispusem unutrasnjost ali i tada nema nesto puno prasine unutra.
    Eh sada, pomenuvsi sve ovo, imam priliku za free upgrade na HAF 912. Citajuci reviewe nisam mogao nista konkretno da zakljucim te me interesuje mozete li mi dati savjet sta da radim i kakva su vasa iskustva sa nekim od ova dva kucista?


    [​IMG]
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Taj Armor je jedno od najgorih "skupih" kućišta s kojim sam se susreo. Nisam CM fan, ali je HAF za klasu bolje kućište.
     
  3. black

    black Komšija

    Pogledaj Fractal Design Define ili Arc.
    EDIT:Sry nisam vidio da je free upgrade.
    Svakako da je odlicno , "kad je dzabe i sirce je slatko" :p
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma druže definitvno uzmi haf te ako je ono sivo fino sprej u ruke i ofarbaj ga. Vjeruj mi 10x ce ti pc ljepse izgledati :)
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    ljepota je subjektivni pojam, meni npr. ljepse izgledaju koji post iznad navedena fractal kucista od i jednog haf-a :)