Half - Life 2 od ponedjeljka?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ming, Aug 22, 2004.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa tek onda HALF LIFE 2 :roll: mozda..... :DD
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    ma hl2 je obicna patka izgleda
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hl2 mene ne interesuje
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    isto ko Doom3 - jebeni hyper hype :mrgreen:
     
  5. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    evo i ja bas jucer tek kupio Doom 3 i ne svida mi se bas nesto, a ne znam zasto su uopste pisali da nebi igru trebali igrati oni sa slabim srcem,pa nije nesto ni atmosvera tolilo. trebali su se ugledati na AvP(prvi dio) i na onaj detektor pokreta, kad pisne kroz citavo tijelo produ trnci.

    inace je igram na 1024x768 na high(sve ukljuceno osim antialiasing) sto mi je malo cudno jer je kod mene ipak obicna 9600 sa 256 MB, i gledao sam fps ne pada ispod 24, a u nekim trenucima bude i 60
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    razlika izmedju medium low i high detalja ti je samo u teksturama low na 64mb, medium za 128, high za 256 i ultra za 512 koje josh nisu ni izasle sto se kompenzira sa 2gb corsaira

    svi ostalo ostaje isto
     
  7. Esh

    Esh HWB

    navali :!:
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Retail u novembru.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    enise jesil pisao recenziju doom-a 3 za INFO magazin ili znas li jel ko drugi , sorry za ono sranja od nekidan na MSN-u pls ,nije mi bila namjera da ti se tovarim, pa ako sam blockan ODBLOKUJ odma 8) :lol:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    2.9. za steam kad izlaze novi ati driveri (moje informacije)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Dzahdo koliko je tebi godina a koliko enisu da se ti njemu tovariš? ;)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    :mrgreen: :mrgreen:
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jutros smo objavili vijest o tome kako toliko iščekivani first-person shooter Half-Life 2 uskoro postaje GOLD, no ispada da je netko haknuo Newellov account na forumu i fejkao vijest :). Hl2falllout.com je prvi objavio tu vijest, ali im je trenutno stranica down... evo c/p posta

    izvor: Gamer.hr
     
  14. Esh

    Esh HWB

    hihi
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Hoće to ko rep sluša.