Hardware Base na društvenim mrežama (Facebook, Twitter...)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Jul 30, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Objavu novih sadržaja sa naših stranica možete pratiti i preko popularnih društvenih mreža Facebook i Twitter. I dok većina online magazina prenosi kompletan sadržaj svojih stranica na spomenute servise (što praćenje novih i zanimljivih sadržaja čini vrlo teškim zbog zatrpavanja korisničke početne stranice), mi smo se odlučili da preko mreža Facebook, Twitter i Google+ ponudimo informacije samo o najzanimljivijim recenzijama, vijestima i drugim člancima koje objavljujemo.

    Na taj način, čak i kada pristupate spomenutim mrežama preko telefona, od nas ćete dobiti informacije samo o novim i bitnim sadržajima.

    Zašto se učlaniti u naše grupe na socijalnim mrežama i pratiti sadržaj?

    - Pravovremeno informisanje o bitnim dešavanjima u svijetu tehnologije
    - Brz pristup novim sadržajima
    - Mogućnost interakcije kroz ostavljanje komentara
    - Mogućnost učešća u nagradnim igrama

    Pozivamo vas da se priključite našim grupama te da u iste pozovete i svoje prijatelje.

    Facebook | Twitter | Google+
     
  2. perke

    perke Aktivista

    dobar potez, narocito za twitter :)
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hoce li biti i na derneku hwb mreza?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nemoj bit neozbiljan, ako hoces da pratis i na taj nacin dobijes korisne informacije, prikljuci se.
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nesto sam gledao po opcijama HWB Foruma i primjetio da se jos uvijek koristi:

    ICQ number:
    AOL Instant Messenger:
    WL/MSN Messenger:
    Yahoo Messenger:
    Jabber address:

    Osim MSN, vecina ostalih je outdated i cisto sumnjam da ih puno ljudi koristi. Zar nije korisnije postaviti informacije servise tipa

    - Facebook,
    - Blogovi,
    - YouTube,
    - MySpace,
    - Skype,
    itd...

    iako ovo malo ko popunjava, mozda bas zbog razloga outdated servisa. Ova tema mi je bila najprikladnija za postavljanja ovog posta a da djaba ne otvaram novu temu.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    U ovom slucaju je to vezano direktno za phpBB, a dok ne bude promjena, uvijek se kulturno moze sig/www iskoristiti.