Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Kad rasprava predje u domen "suplje", mlacenja slame kroz kvazi ideologije te bezobraznog spama, nema drugog izbora.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Znaci svako misljenje koje se razlikuje od misljenja modova je spam? Kakvo jednoumlje jebote.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Spam je kad svoje misljenje ponavljas 10x u istoj temi. Nema potrebe da se ide u off-topic na ovoj temi. Hvala.
     
  4. isto tako si mogao napisati na svoj zadnji post da je zabranjeno vrijedjanje clanova foruma i nazivanja ih lopovima,al si to izostavio jer ti je kolega u pitanju.i to nije pravedno sa tvoje strane.al vazno je da si naveo da mi supljiramo.ako je to nacin da se privuce veci broj ljudi na ovaj forum onda thumbs up.zar ne mozemo jednostavno svi biti jednaki?
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ako koristis nelicenciran OS i time krsis zakon, sta te to cini nego lopovom :lol: Nista covjek nije pogresno rekao, mene je vise iznenadilo kako reagujete na to kao da toga do sada niste bili svjesni :lol:
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Iz pravila foruma: viewtopic.php?f=1&t=11825

    Iznad se nalazi izvod iz pravila foruma. Korisnici koji su ih krisili su upozoreni, kao i moderator u pitanju. Ponovo, zamolio bih da se ne zloupotrebljava ova tema te da se generalno drzi osnovne teme, bez ponavljanja istog misljenja vise puta.
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nebitno za ovaj topic, nebrojeno puta se ovo desava. Dodajte u pravila foruma novo - Zabranjeno proturjeciti moderatorima po bilo kom osnovu.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Takodjer, nebrojeno puta napisano, ako mislis da je moderator pogrijesio, javis se meni na pm da vidimo o cemu se radi.
     
  9. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A da mi je znati da li postoji osoba na svijetu koja nije koristila neki nelicenciran softver, čak je i Gates pokrao i koristi tuđe nelicencirane patente i danas dan, MS i ostali, "ganjaju" se po sudovima, tako da koristimo kriminalno proizveden OS i finansiramo kriminal. Time smo svi lopovi i kriminalci.
    Zašto meni onda MS omogucava da skidam sve update redovno ako smo lopovi.
    Ja cu taj OS placati kada bude zdrava konkurencija na tržištu a ovako neću plaćati precijenjenu stvar.
     
  10. @chief-Ma ako ti nekulturni kolega nije u stanju stat iza svjih nepromisljenih rijeci i vrijedjanja,sta ja imam od toga da ja tebi sad posaljem PM. Apsolutno nista.Hvala u svakom slucaju na ponudjenoj opciji.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Bilo vise puta spomenuto i stoji nama u potpisima ali eto, jos jedna preporuka za "Moj PC" dugme..

    [​IMG]

    Izgleda mi kulturnije.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Naravno, samo nema za phpBB..
     
  13. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mora li biti phpBB?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Prije dvije godine sam vec objasnjavao - kad bi prebacili na vBulletin, niko ne bi mogao pristupiti bez promjene passworda, a drugi je problem i sto dosta korisnika u profilima ima email adrese koje vise ne koriste, bez cega se ne bi mogao generisati novi pass.
     
  15. GW

    GW Moderator

  16. Esh

    Esh HWB

    :<
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa zar je problem da se ostavi jedno obavjestenje na forumu, nekih mjesec dana, gdje bi bile nekakve upute sta svaki korisnik treba da uradi, kako bi migracija na drugi forum prosla bez problema, i da se odredi datum migracije. ostaviti roka mjesec/dva, sta ja znam. ko ne uradi to sto treba uraditi (promjeniti e-mail ili sta vec) ko mu je kriv. takav svakako je samo turista na forumu, pa neka se rega ponovo ko turista ha ya :mrgreen: :mrgreen:
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Jos cu da porazgovaram sa razvojnim timom pa cemo odluciti do kraja mjeseca.
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    1.Volio bi promjeniti svoj nick ? Kako?

    2.Kada sam se prvi put logovao na HWB (koliko se sjecam nacina aktiviranja), poslao sam zahtjev i nisam dobio aktivacijski mail, uradio sam to ponovo ali izbacilo mi kako je mail zauzet. Poslao sam "adminu" mail kako mi zauzet mail i nisam aktivirao acc, nisam dobio odgovor ili aktivacijski mail.

    Sada koristim mail od supruge za HWB forum :)

    Ako bude nekog tranzita, volio bi znati na vrijeme iz vise razloga, jedan od tih je sto nemam vise slobodnih mail adresa ( uslucaju da nesto lose krene).

    a vidim bilo je nekad ovakvih problema, tamo 2007 god...
    viewtopic.php?f=1&t=7426&hilit=promjena+username
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  20. Esh

    Esh HWB

    Aktivacijski e-mail ti je vjerovatno zavrsio u spam folderu. Opcija za promjenu nicknamea je da mi posaljes privatnu poruku, to pise i u pravilima. Javi se sa detaljima sta tacno zelis da napravis, koje si accounte imao ranije i sl.