HWB FAH -- Milion poena u 15 dana --

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Dec 10, 2008.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma i razmišljam da ugasim jedan, nema neke fajde kad grafa za par sati uradi što procesor za dva dana. Al sad sam dobio neku CPU jedinicu što daje 326 bodova, a ovaj drugi je upolovio pa mi žao prekinut. :lol:
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Napolju zima a grafa ti vec ide preko 80,pa sta bi bilo da su ljetne vrucine...
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Al nije u kući zima. :D Ma tmperatura joj je inače 75C i ljeti, al se komp negasi još kad ti dođe neka jedinica kao 384 ili 511 koja zagrije grafu više nego Crisys onda je 80+ normala.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    uletio sam i ja sa svojim jadom od procesora,i jaran isto tako,a ovaj jedan mozda dobije ubrzo 8800GT pa ce s njom uletit u folding :)
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    wooooooooow :) evo gledam i ne mogu da vjerujem :) jucer smo pregazili 100 milja :shock:

    Code:
    Datum       Poeni      WU
    -----------------------------
    12.17.08	0	       0
    12.16.08	102,947	   264       <-------
    12.15.08	96,018	    259
    12.14.08	71,319	    182
    12.13.08	74,050	    193
    12.12.08	68,143	    179
    12.11.08	71,929	    176
    12.10.08	52,631	    138
    
    svaka cast ljudi ;) rekoh ja da ako ovako nastavimo, odradit cemo normu i po (milioncek i po) just keep folding :) :smt006
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Prema KakaoStatsu, jucer 102,695 poena. Nesto ne volim ExtremeOverclocking statistiku :|

    BTW pocrvenili smo na KakaoStatsu, sto znaci da smo u zadnjih 7 dana ubili minimalno 525000 poena. :mrgreen: Sto se tice ostvarenja cilja "do miliona", vec smo presli jednu cetvrtinu puta, a nisu prosla ni tri puna dana. :smt001
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Sad primjetih da nas ima 91 na spisku :wink: nagradna igra je privukla tridesetak novih foldera koji ne znaju da ce nagrade pokupiti prvih 12 :mrgreen: :lol: :mrgreen:









    EDIT:Naravno da je šala u pitanju! :D
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    povecanje foldera se primjetilo prije pocetka nagradne igre :) svi su se maximalno angazovali :) sad bi nekad i ovi moji compovi iz skole trebali da pocnu slati rezultate :) (ima ih oko 10-tak sa zavrsenim wu od 749 poena) :mrgreen: bit ce veselo pravo :)
     
  9. Bata

    Bata Novi član

    Ima li neko ideju koji je ppd sa Athlon 6000+ BE?
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Masala, jako dobro nam ide. :D :D :D

    Jos nam samo fale navijacice. :D
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma sad cemo poceti da gazimo ove ispred sebe :) prema kakaostatsu ovi ispred i nisu nesh posebno aktivni :mrgreen: :mrgreen: sedmicno prave dosta manje poena od nas. kako severina kaze: gas gas :)
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    118,265 poena na 17.12. 8)
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja pikiram da udjem u prvih 20 foldera do nove
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cestitke drugu,jos dvije minute i Moncho ima svoj prvi milion :D kao sto svo vec spominjali prvi je tezak a ostali idu lakse! :mrgreen:

    Samo naprijed druze i skupljaj lovu za i7 :D
     
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    i lovu za cevapcice :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :) svakako cestitke monchi ;) :smt006
     
  17. Moncho

    Moncho Komšija

    ipak cekamo naredni update, fali mi tricavih 300 poena da udarimo milioncek :):)
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja vidim milioncek :) :lol: :smt007 :smt007
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Cestitke monchi.
    Baš sam nešto raspoložen za cevapcice, ne znam zasto :)

    Prema kakao stats-u mi idemo do nove godine ispod 400-te pozicije što smo u početku mogli samo sanjati.
    Zaista smo se podobro probili, ali sve to nebi mogli bez monche.
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    Monche i Enisa :) i on ima gtx :p

    Moncho , gdje idemo na cevapcice