HWB humanitarna akcija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Dec 10, 2011.

  1. wolandina

    wolandina Novi član

    Sarajevo, monitor je lociran na ch. vili :)
     
  2. GW

    GW Moderator

    Taj bi monitor taman i trebao. Ima još jedan set tastatura, miš, zvučnici pa fali monitor da kompletiramo periferiju. Onda još centralnu kompletirati... :D

    Znači ostaviti broj telefona ovdje ili meni na PM.
     
  3. wolandina

    wolandina Novi član

    imas PM.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Još jedan je poklonjen. Ostaje sad samo gomila dijalova od kojih se ne može sastaviti kompletan komp.
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mozda da se to sto je ostalo stavi na prodaju,i ako se skupi kakvih parica,da se kupi jos jedna koonfiguracija i pokloni nekome,uhaR je jos jedan pokloniti,mada je i ovo do sada ekstra ,svaka cast svima,moje komponente su i dalje dostupne za ovu akciju
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker


    Napisi kojih nam djelova fali,mozda ko ima taj dio,a ne zna da treba :roll:
     
  7. pac

    pac Komšija

    Neka selvin uradi update prve strane i zna se sta fali.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Bice do kraja dana update, a nadam se sutra i da ce jedan ili dva racunara biti poklonjena.
     
  9. GW

    GW Moderator

    Ima kutija nekih gluposti i dijelova. Ja više i nemam kad to prodavati i skupljati. Ako je neko drugi zainteresovan da preuzme, neka se javi.
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Danas smo ja i Selvin uručili dva računara. Hvala mu na utrošenom vremenu i gorivu.
    Uručili smo onima koji nemaju mogućnosti da nabave sebi računar.
    Hvala mu i na preuzimanju incijative oko organzicije akcije na području TK.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Sve pohvale!
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cestitke, stvarno se vidi da u ovoj drzavi ima humanih ljudi.
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Cestitke, ali mnogo je bezveze da niko ni na jednom urucenju kompa nije napravio barem po jednu fotografiju.

    Sent from my Xperia U
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Razmisljao sam o slikanju, ali kad odneses to u takvu kucu, malo je bezveze mi nekako to sad slikati i snimati. Nesto kao da glumimo Dritu Haziraj. Dovoljan je osjecaj da si pomogao nekome, barem se to stekne kad vidis kome odneses i kako ljudi zive. Ali trebaju se svi osjecati tako koji su potpomogli akciju. Nisam ni ja ocekivao da cemo bas uspjeti uruciti onima kojima je stvarno bilo potrebno. Narednih dana cu pregledati sta je jos od komponenti ostalo, pa cu vidjeti s Taletom i jos mi se ponovo javljao Blood da ima jos nekih stvari, pa da sastavimo jos jedan barem.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Imam ja 1 gb ddr400 ram memorije te 2x od 512 mb takodjer ddr400 :D da li bi to sta moglo pomoci ?

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Cestitke
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Treba onda update trenutnog stanja sa komponentama. :)
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Pa eto kontao sam nekad danas uraditi reviziju sta je ostalo pa update prvi post da se vidi sta ima, sta nema. Ali mislim da nam fali disk i napojna sto se tice centralne. A takodjer bi falila periferija i monitor. Govorim za komponente koje su kod mene. Pogledat cu sta ima na listi kod drugih.
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja imam jedan P4 na 1.5GHz i 2x256MB DDR1 memorije.
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    Ako bude trebalo imam jedan ATA CD/RW (mislim da je LG), EPSON InkJet printer (negdje je zapakovan tako da nisam siguran koji je model).
    Čim nabavim novi HW na raspolaganju će biti i DVD/RW i 120GB HDD.