1. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Odličan da nije blurry texta , u Chrome i FF to nije slučaj! Kad bih znao naštimati bio bi default browser . Da li neko ima sličan problem da objasni , google pretrage nisu pomogle.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo ja maksuz instalira IE 10 i kod mene nema nikakvih problema
    koju si stranicu otvarao,pa da probam i ja i da vidim kakav ce efekat biti
    window 7 32 je kod mene
     
  3. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Kod mene je Win8 Pro 64bit , znači sa windowsima je došao , po brzini fantazija, sve mi štima ala Chrome(23)i FF (17) ,mogu reći i najbrzi ( 4MB/s mi je internet) ali slova(text) mutna (malo sam popravio sa comp view ali i dalje je blurry) , sa Chrome i FF otvorim npr klix.ba sve čisto u IE10 ne ,samo text je vidljivo mutniji, uradit ću screenshot da pokažem! Googlanjem masa ljudi ima isti problem neko riješi neko ne ,ja nemogu, ako sredim "ovo" IE 10 je deafalut sigurno kod mene.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    imao isti problem sa IE9 kad se tek pojavio,u slovima ne nalijezu piksel na piksel a sve ostalo super,samo se popravilo poslije nekog vremena ili mozda updatea
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    to je onda neki bug do njih,ispraviti ce to vjerujem brzo
    evo i ja sam malo otvarao,gledao brzinu i jest brz ali ja ostajem na firefoxu,naviko sam se
     
  6. h2o

    h2o Aktivista

  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  8. h2o

    h2o Aktivista

    Ne znam onda. Evo ja sam napravio screenshot ovog posta u FF i IE-u, razlika je primjetna. Mnogo mi je teze citati u IE-u.

    http://i.imgur.com/xCKqq.png
     
  9. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Kod mene slično . Teže čitat u IE u.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod mene isto tako na IE9.
     
  11. h2o

    h2o Aktivista

    Ako je slucaj kao i kod mene, onda je krivac ClearType.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni bolje izgleda na IE-u
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo primjetim razliku na ovoj slici ali ne toliko da bi mi smetala
    da ne znam o cemu se radi,vjerovatno ne bi ni primjetio
     
  14. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kod mene prikazuje stranice savrseno, bez tog zamucenog fonta.

    [​IMG]

    Kod neki stranica ima ova gore opcija compatibility, koja popravi na nekim stranicama font, probajte to upaliti.

    [​IMG]
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko ima problema neka proba iskljuciti GPU rendering u internet options pa restartat komp.

    [​IMG]
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li ikakva caka da flash player bude integrisan u ie10 ili ga baš uvijek moram skidati kao poseban pluggin?
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam dojam da ga moras skidati svaki put kad hoces pogledat video na YT pa ti to stvara problem.Pa skines ga jednom kad instaliras sistem,nastimas automatski upadate i kraj price.
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    nisam znao da može automatski apdejtovati flash za IE. ne koristim ga preko 10 godina, pa sam ispao iz fazona.
     
  19. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ma ne, definitvno je brži od chrome-a, testirao sam na stranicama koje posjećujem kao i na onim na kojima ima dosta flasha. a uzima skoro triputa manje memorije od chrome-a.

    ali fali mi jedna stvar bez koje ne mogu - adblock kakav ima chrome.