Igre 2024

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 13, 2024.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probao je uninstall/install opet isto. Sve ostale rade normalno.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo uspio sam. Ugasio VRR u setingssu konzole I radi.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Ajdin87 likes this.
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako neko planira igrat ovo na Steam-u je igra trenutno snizena za 7$. Tako da je sad 33$.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Brutalan naslov, jedan od dražih. Nadam se da će biti dobar port..
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema precijenjenije igre a da je zapravo mrtvi prosjek

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  7. igor.g

    igor.g Komšija

    Umotana u lijepi celofan, kad otpakujes ono Ubisoft copy-paste skeleton ispod.
     
    Haker likes this.
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da je upola kraća bila bi puno bolja. Što više igraš više izlazi na vidjelo taj ubisoft copy paste sa drugim celofanom. Nije loša igra ali je precijenjena.
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Grafika kao rane ps4 igre, ne znam što guraju RE engine namjenjen za linearne igre u open world naslov. Re2, re4, re7, re8 se vrte bez po muke, osim možda 8ce sto je imala pokoji problem na launchu. Očito neki CPU bottleneck sto onda u procesu guši i karticu, izbaci sad patchaj mjesecima. Interno znaju da imaju problem al džaba sve dok je hype-a, preordera i ovaca.
     
    Haker likes this.
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Upravo, kad potrose tolike milione na igru, nema teorije da ne znaju da je igra tehnicki govno. Ali iz nekog razloga gameri su najveci degeni i preorderovace igru samo zato sto im je trailer bio cool.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima li neko na PC da igra ove novije COD naslove sto se moraju kupiti? Malo sam se zazelio igranja i to SP pa mi neko treba reci vrijedi li platiti neki od tih naslova?
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Radu SP definitivno ne. Ako ti se igra pušačima definitivno ima boljih.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo igram BF5 SP to sam kupio al nisam jos za MP,refleksi nula,COD WW2 uzivam na max al kraj je vrlo blizu. Imam i TITANFALL 2 al nije mi bas nesto,ne lezi mi.Da mi je jos kakvih da pucam dok mi se da. :D

    Nabavio novu konfu pa mi sad ko djetetu veselje :)
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Metro serijal, trepang2, system shock remake, black mesa, doom 2016, rage 2, borderlands 1&2.
     
    Last edited: Mar 31, 2024
    dino73n likes this.
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Krenuo si igrati BF5 na vrijeme. Dice je neki dan implementirao kernel level anti cheat. Sto bi trebalo pomoci da se suzbiju cheateri kojih je i previse bilo.

    Kad vec igras battlefield 5 sp, probaj i bf1. Kratko jeste, ali mi je super prica.
     
    dino73n likes this.
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma call of duty za single player sačekati da dodaju na Game Pass pa odigrati. Preskupi su za kupovinu za SP.
     
    Ajdin87 likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Metro ovaj zadnji što je izašao definitivno.
    Isto wolfestain ali predzadnji ja mislim, vjerujem da sad na ovim Spring sale možeš oba kupiti za sicu

    Meni lično je cod nekako prelagan previše skriptiran iako više volim linearne igre ovo je previše

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da i dishinored 2 je top igra

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk