IT Akademija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Jun 3, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li neko zna nesto vise o ovome iz prve ruke. Da li slucajno ima u Ze itd.. vidim ima i online pohadjanje. Znam da je sjediste u Beogradu, gledam sajt ali ne nalazim na kojim lokacijama su dostupni.

    http://www.it-akademija.com/
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx za info, steta sto se baziraju samo na skolarce jer vidim da imaju finih programa ali gledam ove random slike pod " Uspesi polaznika".. nebitno ko su ali mi izgledaju da imaju vise od 19-god.. hmm.
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Imam druga koji pohađa ovaj program i dosta je stariji od ovih 19 godina :)tako da nije to to. Hvali program pravo,svake sedmice imaju neke ispite, dobiva materijal projekte itd.(On je u opciji učenje na daljinu) Finalni ispit se polaže u Beogradu.Da bi stekao pravo za Cambridge certifikat na finalnom ispitu moraš osvojiti 75%.Nakon toga (barem su njemu tako ponudili)kada uspješno završiš taj ispit možeš upisati drugu godinu informatičkog smjera u Beogradu po cijeni od 1500Eura i ako hoćeš možeš ići dalje do bachelor-a .Toliko znam(ako nisam šta fulio) ako šta treba opširnije napiši šta te konkretno interesuje pa ću proslijediti drugu.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala ti na infu. Vidim i ja po slikama da su ljud ipreko 19 god. Cuo sma da Cambridge nije "nama poznati " Cambridge pa sam i tu skeptican.

    Mislio sam da upisem nesto od ponudjenih programa radi i znanja i diplome (npr CAD). Mislim da cu ja njih ipak nazvati. Dosta me toga interesuje samo ak omoze kolega jos da javi, koliko je to keša. Mislim da je negdje oko 1000€, i nacin placanja (da li mozoe na rate i slicno posto m ije mnogo sada da dam 2K KM.
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Ima neka fora ako se prijaviš do određenog datuma, kako je i moj drug uradio, tako da je uštedio blizu 200eura. Ima opcija plaćanja na rate.

    Ako hoćeš mogu ga upitati kad se on tačno upisao i do kada tj od kada počinje upis a da možeš i ostvariti taj popust.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, pitaj ga kolika je ukupna cijena, na koliko rata i eto to.. kada najbolje "uletiti".
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Eh Ovako

    Drug je na E-Business & Internet Marketing

    Upisao se nekoliko mjeseci prije početka nastave i kaže što se ranije prijaviš to je bolje, i sada ti je najbolje vrijeme da uletiš kako bi ostvario popust.On je prije početka nastave platio 4 rate, i rata mu je po 81E.Ukupno će ga izaći oko 1700Eura.Materijal dobiju čitav u elektronskom formatu,on je dobivao i dobiva neke dvd-ove, kupio na početku jednu knjigu(na engleskom jeziku) i koštala je 50Eura a dodatnu literaturu koju ti preporuče da čitaš sam nabavljaš.

    Ovo što sam napisao je vezano za E-Business & Internet Marketing program.

    Eto valjda ti bude od koristi,ostatak informacija imaš na njihovoj stranici.

    Sretno i hairli da bude.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala ti puno. Kao sto sam rekao, gledat cu da ih nazovem pa bi bilo lakse da se ne peglam naokolo ili gnjavim ostale.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kakvo treba predznanje za to, i mene interesuje :)

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2