Je li normalno ?

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by sgtPepper, Oct 30, 2005.

  1. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    valja li ovaj AOC Monitor 17" LCD LM726 (1280x1024/75) 517.75 KM
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    brzina displaya?
     
  3. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    e to ne znam :)
    a sta mislis za moju konfiguraciju (sad mislim kupiti) topic pod nazivom ?????
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    monitor nije neka pljacka, radije idi na kvalitetniji 21" CRT. grafickoj ne treba 256MB memorije (kao sto Shenron rece - uzmi Leadtek 6200TD 128MB i bolje ces proci). ako ima vise ne znaci da je bolje. wireless mish i tast. su nepotrebni ako igras igre. i treba ici na dvd citac + dvd pisac kombinaciju. i na kraju, namaknes love za Altec Lansing 2.1 zvucnike i imaces prilicno dobru konfiguraciju.
     
  5. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    dvd cu naknadno kupiti a nisam bas za igre moze se koja odigrati ali ovo mi zgodnije zavalim se na kravet i sajbam po netu :)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    onda idi na 6200 graficku i dobar LCD.
     
  7. FreakLess

    FreakLess Novi član

    da li sam ja pogrijesio ako sam stavio 6600gt na amd 3500+

    i koju mi graficku u buduce predlazete da kupim?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    nisi, ok je to kombinacija... sto se tice savjeta, pitaj prije kupovine posto sad dobijes novu graficku svakog mjeseca..
     
  9. FreakLess

    FreakLess Novi član

    nisam bas imo para za 6800 pa sam uzeo ovu al mislim da cu za jedno mjesec je mijenjati pa me zanima vasa preporuka, samo nemojte rec 7800gt, nemam bas za to para
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    neka sporija varijanta X800/850 mozda?
     
  11. FreakLess

    FreakLess Novi član

    kako da clockujem procesor, kojim programom i tako to?

    malo me stid bilo pitat al moram i to nekad naucit :oops: :oops: :oops: :oops:
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A da razmisliš malo za ovaj monitor:Monitor 17" LCD SAMSUNG SM 713BM, 300cd/m2, .. 522,00 KM
    ili pak ovaj:Monitor 19" LCD SAMSUNG SM913V, 600:1, 250cd.. 545,00 KM