K:Graficku kartu

Discussion in 'Računari i komponente' started by mirseth, Feb 4, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mirseth

    mirseth Aktivista

    Kupujem graficku karticu u rangu ATI 7770 ili malo jacu.

    Ponude na PP.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    6950?
     
  3. mirseth

    mirseth Aktivista

    Cijena ? Da li ima garanciju ?
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

  5. mirseth

    mirseth Aktivista

    Winwin.ba prodaje ATI 7850 2gb ddr5 za oko 250 KM. Je li moguce da su ovako jeftini ili sam ja nesto pogresno skontao ?

    Inace planiram da igram na 1680x1050 rezoluciji a uzimam u obzir i to da li graficka podrzava mantle( taman da ovaj moj i3 dobije boost da izdrzi jos koju godinu gejminga ).
     
  6. KingT

    KingT Veteran foruma

  7. goldi

    goldi Aktivista

    Da li je iko narucivao iz winwin.ba ovo su najbolje cjene u BiH ako su zaista ovo prave cjene.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    WinWin je mala firma u BiH u odnosu na Srbiju.

    Imaju malo zaposlenih, mogu poruciti robu ako je dostupna u Srbiji, vole avans koji nije obavezan (dio ili citav iznos novca platis unapred).

    Rokovi isporuke su adaptivni, to znaci ako imaju dosta za Uvoz iz Srbije-doci ce brzo, ako nema dosta narudzbi za isplativ Uvoz-ceka se !

    Ja sam zvao za vrijeme godisnjeg odmora i po baksuzluku samo jedan covjek koji radi te poslove-odsutan. U drugim situacijama sam solidno prolazio.

    Najbolje licno otici ili biti strpljiv preko telefona, avans mjenja pricu zbog robne zalihe (ti narucis i ne kupis ili odustanes).
     
  9. goldi

    goldi Aktivista

    http://www.winwin.ba/
    Vidim da imaju sada 2 shopa u Sarajevu i da je besplatna dostava za Sarajevo kontam ako su ove cjene onda ovo je odlicna ponuda, samo je pitanje kad se nesto naruci da li su ove cjene kao na sajtu.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koliko ja znam, na ove cijene ide 17% pdv.
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Pise na dnu homepage-a da su cjene sa uracunatim porezom.
     
  12. mirseth

    mirseth Aktivista

    Evo sad gledam detaljno. Znaci cijena kartice kad placas u objektu je 268 KM a kad placas preko web stranice dodje te grafa 244 KM sa besplatnom dostavom na kucnu adresu. Sad ne znam da li to ukljucuje avans u iznosu pune cijene tj. kad je platis preko weba onda cekas 5-6 dana da ti dostave na kucnu adresu i zato toliko manja cijena.Vrlo vrlo zanimljiva ponuda.
     
  13. GV

    GV Komšija

    Sena je u pravu, imaš MP cijenu ona ti je relevantna
     
  14. mirseth

    mirseth Aktivista

    I dalje primam ponude :)
     
  15. goldi

    goldi Aktivista

    Reg. cu se tamo pa cu pitati oni su u regionu dobro rasprostranjeni imaju onako pristupacne cjene, ako su ove web cjene tacne i besplatna dostava za Sarajevo onda uopste nije lose, naprotiv odlicna radnja za kupovinu.
    Ako neko bude nesto narucivao moze da podjeli iskustva sa nama ;)
     
  16. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Izgleda da je Pionir imao iskustva sa njima.
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Oglas je ovo :)
     
  18. mirseth

    mirseth Aktivista

    Bump.
    Jos primam ponude.
    Ako neko ima jacu/skuplju kartu moze i ova moja iz potpisa plus doplata.
     
  19. mirseth

    mirseth Aktivista

  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ako imas 302KM onda na winwin.ba imas Sapphire R9 270 2GB Dual-X karticu (HD 7870 ekvivalent, ili R9 270X samo na malo nizim taktovima za core).

    http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/sapphire-dual-x-r9-270-review/

    Narucis online na njihovom shopu (nemoras ni praviti profil, samo ostavi podatke tacne, telefon i e mail i nacin preuzimanja/placanja) i dobijes je za 10% manji cijenu tj 302KM, poredjenja radi na piku je ista 400KM pa i vise.

    Sacekas 5 - 7 dana na isporuku od dana narudzbe.

    Znaju karte da nestanu sa shopa pa da se pojave u zavisnosti od stanja na lageru u Srbiji gdje je i glavno sjediste firme, pa je zato treba uhvatiti kada se pojavi na bosanskom winwin shopu.

    http://www.winwin.ba/graficka-karti...-gddr5-ddvi-hdmi-dp-11220-00-20g-1186521.html
     
Thread Status:
Not open for further replies.