Kladionica

Discussion in 'Generalna diskusija' started by FeyzA, Sep 23, 2007.

  1. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Evo nek ovo bude topic o kladjenju, dobitnim listicima etc..

    Last night :)

    [​IMG]
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Znaci, kladionica thread.

    Nema filozofije koka-jaje, samo hardcore rasprava o parovima i slike listica, naravno S6k uzima15% od svih objavljenih dobitaka.
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    Znam da sam pretjerao sa parovima. Prokleta duša jebiga. Ova tri označeno zelenom bojom su parovi koje sam profulao.Ujedno ovo je moj zadnji listić. Ne kladim se više.:)

    [​IMG]

    Što je najgore, da sam odigrao svega 5 parova, opet bi se Milan i Liverpool našli tu. U njih sam bio skoro pa siguran. Jbga...
     
  4. forzajuve

    forzajuve Aktivista

    Pedanterija... mog'o si jos i nacrtati grb svakog kluba. :mrgreen:
    Moram ti reci da tako nikad neces dobiti. Toliko favorita na jednom mjestu nikada ne prolaze. Uvjerio si se i sam 13/15 (ili 12/15, ako uzmemo u obzir da je Doria kv. 1.00). Mojne misliti da ti ja sada nesto pametujem, ali igranjem na favorite i to vise njih na jednom listicu, tesko da ces sta ubosti.

    P.S. Najbolji topic na forumu. Svoj na svom. :smt003
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Mah...ima toga...ali opet...da sam umjesto 18 odigrao 5 parova, Liverpool bi se definitivno našao tu. Mada se slažem da treba izbjegavati ove favorite, zapravo, ne treba ih forsirati.
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Sistem 5 od 8 najvise mi je love donio. Po pravilu fix-evi zajebu, gladne oci pa stavim 3-4 fix-a. Sinoc me Inter mlatno za 1290 KM, jos sam ga i greskom odigrao umjesto Bayern-a. Zaplak'o sam ko malo dijete. :D

    Nije pozeljno da se igra vise parova iz iste lige, jer vrlo je vjerovatno da ce biti nekih iznenadjenja, namjestanja itd. Od skora sam poceo i da se kladim u online kladionicama. U sustini, online kladionice sluze kao ''osiguraci''. Cekas jedan par za ? KM. Opalis kontrusu online i uplatis neku pristojnu cifru. Takodjer, lijepo je sto se moze igrati kompletna nasa liga. Puknes 8 keceva i cenera uplatis, ali evo u zadnje vrijeme nekakvih iznenadjenja pa se planovi remete. :) Koga zanima koja je to kladionica, nek' se javne na PM da ne reklamiramo ovdje. ;)

    Iskopao sam jedan stariji ''infarkt'' listic (dobitak 5 'joja). Naravno, sistem 5 od 8.

    [​IMG][​IMG]

    Izvinjavam se zbog lose kvalitete slike. :)

    No, da se malo osvrnemo na buduce parove i nase uspjehe.

    [​IMG]

    Na oko, vrlo lijepo kolo. Vjerovatno ce biti sve kecevi, a iznenadjenja su po meni jedino moguca u Laktasima i Zenici (Naprijed Zeljo ceto plava ... :mrgreen: ).

    Koeficijenti za naredna 2 dana. Igra se vanredno kolo u Njemackoj, Italiji i Spaniji.

    [​IMG]

    Utorak, 25.09.2007. | Bundesliga 20:00 h

    Derbi kola u Njemackoj igra se izmedju Borussia-e Dortmund i Hamburger SV-a. U zadnjih 9 godina, tj. 19 bundesligaskih meceva Dortmund ima 10 pobjeda, 5 utakmica je zavrsilo nerijeseno dok je Hamburg pobijedio samo 4 puta. Hamburg je zadnji put na Westfalen-u pobijedio prije 3 godine 23.10.2004. i tada je bilo 0:2 za HSV. Hamburg je u zadnjih 25 godina samo jednom postigao ovako malo golova u prvih 6 kola. Do sada ih je postogao samo 6, ali Hamburg je u svim utakmicama ove sezona postizao po jedan pogodak i vjerujem da ce i ovog puta da zatresu mrezu Dortmund-a. Malo sigurnije varijante su da se igra na +3 gola @ 2,90 ili oba tima daju gol @ 1,60. Oni koji igraju sisteme nek' pokusaju odigrati na pobjedu Hamburga @ 2,80, jer Hamburg moze da iznenadi na Westafalenu i odnese 3 boda.

    Drugi par je MSV Duisburg - FC Schalke 04. Duisburg je zadnji put pobijedio Schalke-a prije 10 godina, 5.8.1997. i bilo je 1:0 za Duisburg. Duisburg je ove sezone kod kuce pobijedio samo jednom uz dva pretrpljena poraza. FC Schalke 04 je 3 puta igrao u gostima i sva tri puta je odigrao nerijeseno. Mislim da je vrijeme za prvu pobjedu u gostima, a Schalke sa sjajnim Rakiticem i Kuranyi-em u napadu sigurno moze do nje. Podatak da se 8 igraca Schalke-a ove sezone upisalo u listu strijelaca govori nam dosta o jacini njihovog kolektiva. Schalke stvara dosta prilika, medjutim sreca im nije bila saveznik u nekim utakmicama. Dakle, pobjeda gostiju @ 1,80.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    U Zenici nece biti iznenadjenja (Robijas u srcu :mrgreen:) Konačno sezona koju Čelik dobro otvara.. U Laktasima gotovo sigurno dobija Zrinjski.. Mada bi i Travnik mogao izvuci remi u Istocnom Sa...
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    nije mi bas sigurno igrati na golove dortmund-hsv. dortmund je zabio i herthi i werderu zato jer su to ekipe koje igraju relativno otvoreno i napadacki. na drugoj strani je hamburg primio od navodno slabijih ekipa, protiv kojih su isli na pobjedu otvorenom igrom, i naravno izgubili. huub stevens je svjestan toga da mu napad nije proradio, pa ocekujem defenzivniji pristup igri sa strane hsv-a. po meni su sanse bukvalno 50/50 sto se tice golova, a ako ne padne gol u prvih 20 minuta cak mislim da necemo vidjeti golova do poluvremena.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  10. zilo

    zilo Komšija

    71' Borussia Dortmund 0 - 3 Hamburger SV

    Ko ono rece da ce HSV da pobijedi? 8) Slusajte me i bice love. :p Jos da Dortmund postigne gol i pogodicemo i prognoze ''+3 gola'' i ''oba daju ''gol''.

    btw. Schalke vodi 2:0 takodjer. :) Kuranyi strijelac drugog gola. :)
     
  11. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ma Borussia ne moze uvezati 2 dobre utakmice na svom terenu zadnje 3 godine, mene ne cudi rezultat :)
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Mah, trebalo je stisnuti pa odigrati 2. :mrgreen:

    Svabe su specificne. Haman sve ekipe igraju toplo-hladno i na to treba obratiti paznju. :)
     
  13. vnm_

    vnm_ Komšija

    dobre prognoze. evo u 22:30 ima na DSF-u bundesliga ako koga zanima.
     
  14. TopniK

    TopniK Komšija

    Svaka čast. A ova Hertha i Sevilla fakat iznenadiše. Obje izgubiše na svom terenu na kojem do sada nisu poraženi i to od klubova koji u gostima nisu ni boda do sada izvukli. Et...
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Mene Sevilla 2 puta izradila. Sinoc i na ovom sistemu 5 od 8. Doduse pogodio sam 6 parova i dobio negdje oko 250 maraka, ne sjecam se tacno. :)

    [​IMG]
     
  16. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    5 days later :D

    [​IMG]
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Dajte koji tip umjesto kur*enja. :D
     
  18. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Bio sam ubjedjen u ovo, ali uvijek ima iznenadjenja.. (Napoli pred praznim tribinama)

    Btw: Zilo , je.bo te Napoli :mrgreen:

    [​IMG]
     
  19. zilo

    zilo Komšija

    Ne diraj mi Napoli. Da je San Paolo bio pun druga bi to prica bila. :mrgreen:

    Ja sam dobar 55 € veceras. Moglo je biti i mnogo vise, ali Cottbus, Wehen i Salzburg sjebase koncepciju. :mrgreen:

    Sistem:
    [​IMG]
    PS. Parovi pored kojeg stoji slovo ''B'' su fix-evi ili banka. Kako god hocete. :mrgreen:

    I jedan mali kombi.:
    [​IMG]
     
  20. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Gdje ces Wehen-a X, dobri su ove sezone, sad da li ce izgubiti snagu na pola lige, vidjet cemo.
    Koln je u blagoj krizi, čika Christoph Daum nema srece ove sezone nikako..
    Sto bi rekao onaj bolid na Sport Klubu, "jarčevima ne cvetaju ruže ovoga leta" :smt003 :smt003