Koji smartphone kupiti do 300KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Feb 18, 2011.

  1. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Zaista se mučim sa svojim LG KP500. Ne može se pogledati video na You Tube, ne mogu instalirati na njega ni najobičniji program za obradu dokumenata. Također ne mogu ni igru neku normalnu instalirati, već mogu 2D igre samo napravljene u javi. Instalirao sam neki dan normalnu 3D igru, i moj LG KP500 se jednostavno restartovao. Ne može se u isto vrijeme s njim slušati muzika, ili biti povezan na PC jer se jednostavno ne može puniti tada zato što se baterija stalno prazni.


    I jako je spor, i također me nervira što ne mogu na njemu na normalan načim mjenjati temu, već se moram zajebavati sa dodatnim sranjima i programima. Nema GPS, spor je odziv ekrana, nema bljeskalicu. I stalno ima nekih konflikata sa kamerom, znači dovoljno je da pritisnem dugme za potpuni izlazak i sljedećeg puta će prijaviti konflikt. I može li mi neko preporučiti mobitel sa OS-om, a da se na njega može sve što sam nabrojao i da je naravno po razumnoj cijeni.

    Unaprijed, puno zahvalan!
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Galaxy 3 se moze sa taj novac kupiti.
     
  3. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    E hvala na preporuci.