Koju napojnu do 13oKM?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Bishop, Jun 10, 2010.

  1. Bishop

    Bishop Novi član

  2. JVC

    JVC Overclocker

    CM bi trebao da ima najduzu garanciju, a sada taj model koliko je kvalitetan neznam, kod mene je 520M i prezadovoljan sam, tiha, hladna a 5g garancije.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Od tih je najbolja ta CoolerMaster, al mislim da je bio negdje clanak bas o toj napojnoj, veliki joj je faulty-rate.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Nikako eXtreme Power+. Ne može isporučiti tu snagu (pregori) i mala joj je efikasnost (oko 75%).
    Moj izbor je FORTRON FSP500 60APN.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jos jedna preporuka za Fortron.
     
  6. Surveyor

    Surveyor Novi član

    Ja imam CM eXtreme Power Plus 550, kupio ga prije skoro godinu dana na newegg-u, za nekih 80KM, radi bez problema.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Nemoj samo pokušavati povući tih 550W da ne bi bilo vatrometa.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    steta sto Genelec nema vise Silverstonea 400/500/600W :/
     
  9. Bishop

    Bishop Novi član

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    bilo je onih OCZ napojnih od 500W u Plusu i Imtecu, uzeo jednu rodjaku, bez ikakvih problema gura Q9550 & GTS250.
     
  11. Surveyor

    Surveyor Novi član

    meni je eXtreme Power Plus 550 izdržala 12 sati renderisanja u 3ds max 9, ja sasvim zadovoljan i bez vatrometa. 8)
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Glas ide za fortron,CM extreme nije neka roba,fortron i taj OCZ sto vedo predlaze su 99% iste napojne u razlicitim pakovanjima.Fortron SAGA necu komentirati jer nemam pojma o njima nista,tih 16km preko cijene APN fortrona ne znaci nista jer je APN na akciji :D
     
  13. Bishop

    Bishop Novi član

    Uzeo sam fortrona, između ostalog, radi toga što mi cifra od 100KM baš lijepo izgleda :) Inače, napojna je jako tiha, a nakon 4 sata opterećivanja u orthosu iz nje idalje "šiba" hladan zrak što je jako pohvalno budući da nam slijede topliji dani. Hvala na preporukama.