Konfiguracija

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by jasko_tz, Nov 2, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    LiteON nema u nas? Nisi dobro informiran, Plus ih ima. Plus nabavlja i NEC, tako da je izbor očigledan.
     
  2. Shilje

    Shilje Aktivista

    Evo umjesto njega ja cu se zahvalit momcima(posto sam ga savjetovo gdje ce se obratit)
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    e samo koji asus oni dobivaju, a koji mi ovdje :wink:

    dfi, abit... ne pričam samo o top modelima, su ploče na koje bi uvijek stavio ispred asusa (kod amd-a naravno).
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    licno imam asusovu a7v880...radi bez ikakvih problema...namjeravao sam licno uzeti kakvu plocu iz nf7-s serije, medjutim citao sam da dosta ljudi po forumima imaju primjedbu na NB cooler...a i cijena ovih ploca je bila tada visa od ove asusovice :|
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    kvalititetan nb cooler kosta cca 5km, a preformanse abitove nf7 serije ili bilo kojeg nf2 chipseta razvaljuju via chipsete u svakom pogledu

    kod mene je skok sa kt400 na nf2 donio poboljsanja od nekih 70%
     
  6. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Naravno ali je isto tako pitanje kakav gigabyte,dfi,abit dobijamo u bih

    Za plus.... ako imaju na cjeniku neznaci i da "imaju"

    Sto se tice asus-a na pcb-u ploce pishe koja je klasa i naravno da veliki Alienware dobija samo class 1,isto tako na NEC dvd i mashi drugih pishe laser class 1 sto neznaci da je i uredjaj prve klase (cisti marketing).

    Sto se tice nf7 mislim da je najbolja nforce 2 ploca uz epox rda+

    Sto se tice NEC-a prijateljici sam sklapao komp prije 5 godina sa istim cd i dvd romom i jos rade bezprijekorno.

    Prijatelju sam sklapao mashinu A8V deluxe,2x 512 kingstone,3000,x700 pro
    i radi mu evo vec 3 mjeseca dobro,brzo i stabilno jedina mana je grafulja al nije imao za 6600gt
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    nf7 v2.0 u svim izdanjima je super ploča, tu stavljam i dfi infinity/lan party definitivno (za oc je to najbolja socket a)... epox je oke kada radi.

    plavi pasivni zalman za nb košta ravno 29kn u linksu i ja sam ga imao na nf7-sl 2.0... odlična stvar (fsb je uvijek bio 440).
     
  8. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ...znaci za intel-konfiguraciju ABIT nije prvi izbor...
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Moze i za Intela, na obje platforme Abit ima odlicne ploce.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Opet cu ja predloziti Asus svaka ima qfan koji koliko toliko utishava p4 procesore a sto se tice kvaliteta sve su dobre osim onih na sis chipsetu ...