kuciste i napojna

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Rodjo, Feb 16, 2008.

  1. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Interesuje me kuciste i napojna za ASUS P5K-E, sta je najbolje i gdje ima da se kupi?
     
  2. artemis

    artemis Komšija

    Za koliko para?
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    I koja je konfa na ploci?
     
  4. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Konfa:

    LGA775, Intel P35+ICH9R, Intel Core2, FSB 1333MHz, Dual-Ch. DDR2 1066...

    Za cijenu ne znam, vjerovatno nesto izmedju 100 i 150 KM. Nisam upucen pa bi mi dobro dosao savjet o relaciji kvalitet/cijena.

    Hvala za odgovore.
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Koju ces graficku staviti,tacan naziv procesora,za sta ce ti sluziti kompjuter,da li ces klokati itd..
    Ti si dao samo karakteristike komponenata a to vec momci znaju kada kazes p5k-e itd.
     
  6. GW

    GW Moderator

    Chieftec + 400-450 W
     
  7. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Intel Core2, 2,66 GHz, 4 MB L2 Cache. Graficka je ASUS EN8500GT SILENT sa 256 MB DDR2. Koristice se za uobicajene stvari + Photoshop.
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Onda ce ovaj Chieftec 400W sto je GW napisao biti sasvim dovoljan.
     
  9. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Jos samo reci gdje ima to da se kupi sa kucistem i koliko je love od prilike :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    93KM chieftec napojna 400W + 90KM Chieftec DG-01B-D-U, oboje u plusu. U imtecu za 98KM imas Chiefa od 450W, a ako hoces proci jos malo jeftinije, onda Fortron 400PNF iz imteca za 79KM. Mana ovog fortrona je sto je tanak sa brojem konektora :smt003
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Vidite da je frajer rekao do 150 km..tako da ces se rodjo morat pruziti jos 30 km :mrgreen:
     
  12. GW

    GW Moderator

    Pa uvijek može uzeti fush kućište i eto ispod 150 km.hja.
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Ovdje na forumu ljudi se ciljano "muntaju",da uzimaju kvalitetne stvari :mrgreen: