kupovina K750

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Jan 17, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    pozdrav..
    zelim da kupim ovaj mob, prvo sto ih nema dosta (iznenadjuje me) a drugo sto ih je 99% skidani s mreze

    iz zenice sam, u sa mislim da idem za koi dan
    prije 5-10 dana kad sam bio u sa isti slucaj, skidani s mreze.. naravno, nisam obisao sve radnje.
    jeli postoji u sa ovaj fon da nije skidan s mreze i od priliko kolika je cjena jer ovde u ze su neverovatne razlike.. recimo u jednoj radnji sam nasao isto skidan za 370 dok u jednoj isti takav, isto sa o2 mreze i kosta 290, ista garancija isto sve..

    malo mi je to nejasno, znam da u svetu kostaju ok 160 € pa hajd, kontam dat do 350 km ali ako vec dajem 20-30 km vise od realne cijene onda hocu i regularan

    poz
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    mozes u hr nabavit relativno jeftino... za nekih 270km bez pdv-a (snadji se na carini :D) a nebi ja reko da ih ima da nisu skidani... tj ima al slabije posto ovi nasi kupuju u vipu i tako tu pa dekodiraju...

    mada ti to nije bitno... jer mozes kupit sebi to i flashovat ga sam od kuce sa novim fwom i debrandirat ga... tako bi ti otisla npr sva sranja od, recimo, vodafonea i dobio bi fakticki orginal k750...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    ma znam da ga mogu flesovat ali me nervira sto nemogu dobit za svoje pare ono sto trazim i onoliko koliko platim

    prvo sto dajem skoro 50 km vise nego sto vrjedi telefon, drugoi sto mi dolazi skidan s mreze pa ga ja moram flesovat... radje ga necu kupi a kakvo je stanje, il idem do srbije-hrvatske ili uzet sto ima

    Boze sacuvaj
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    imas evo neko prodaje na forumu pa vidi i to...

    a sto jest jest... ovi nasi misle da je anrdo glup pa nabiju cijene... zato sad masovno svijet ide preko granice kupovat... vratis pdv pa pod jaknu mobitel u ljepota... evo ja sam ovaj svoj, k510i platio 800 kuna prije pet mjeseci... a kod nas je evo i dan danas 270km i jos ne dadje kablo covjek koje dolazi u paketu...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    ne dodje kabal ???
    svasta.. pa jos ns pokradu, malo im dizanje ciene
    ma necu rec da je narod glup ali kad bi bilo vise ljudi koji nebi uzimali skidane s mreze i tako nabijene cjene onda bi se oni malo zapitali sta prodaju.. a ovako, cim smece prodaju, ocito ima i onih koji to smece kupuju

    a k510 je 110 € naj vise a a ko je kod nas 270 km onda nemam sta trazit, k750 sto vise trazim sve mu visa cjena, mislim vecina ka prodaje za 370 km sto je 185 €... a evo bas gledam da je u srbiji spao na 152 €.. to je tacno 300 KM evo, na ovom linku http://www.mobilnisvet.com/mobilni-proi ... icsson/2/2

    ma nista.. vidjecu jos malo, pogledacu sta se i na ovom forumu prodaje
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma pogledaj.. vise od 300 ne daji.. eto kazem ti moze se u hr nabavit za manje od 280km i dekodiranje ili falshanje desetak i ljepota...
     
  7. Zombie

    Zombie Aktivista

    Pogledaj malo po oglasima, ja sam svoj kupio prolse godine u sedmom mjesecu, nije skidan sa mreže, a uz njega sam dobio, i slusalice i data kabal.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    evo samo da javim da sam uzeo za 350 jest sku i skidan je sa O2 mreze.. prvo, o2 mreza je potpuno ista kao i orrginalni, cak ima i meni dugme a ne konekciju za internet.. a kao drugo, covjek kod kojeg sam kupio mi je rekao da ce mu ubacit besplatno bilo koi softver a ainace ako htjednem nekad da ga flesujem, ako me se ne seti samo da pokazem racun i da se mi uradit flesovanje za samo 10 km sto je puno prihvatljivo..

    trenutno mi ne smeta o2 softwer tako da ga nisam odma flesovo ali ako zatreba, nece ni bit puno skupo

    poz
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    mogao si ga naci novog za 250KM....
     
  10. mk

    mk Novi član

    Gdje? Ima li u sa?