1. zilo

    zilo Komšija

  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    evo u TZ ih j..... Wispi i jos nekakav provider , pojačali signal i ometaju signal od LOL-a ! prijatelj mi kao žmigavac na MSN , svakih minut ide off / on .
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

    mali info za korisnike cable paketa kod lol, brzina iz meni nepoznatih razloga je 250 kB/s iako u ugovoru stoji da je brzina 1mbps :)
     
  4. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Je li iko prikljucen na ovaj airaba, ne izgleda loshe ali 99kmica prikljucak :roll:. Kako to ide jel u tih 99KM dobijes antenu, a posebno se placa njihov modem ?? I kolko je to bas tacno 70% vremena 82% brzine ....
     
  5. (:-D

    (:-D Aktivista

    Izgleda da je Logosoft odlucio da nesto poduzme kao sto rece Mancho poboljsali su nam brzinu skidanja. Ali to opet nije neka stvar ... Povecaj pakete uvedi flat ili daj free zonu dodaj paketa novih to je napredak
     
  6. GW

    GW Moderator

    Ne znam baš koliko je ovo bilo pametno javno reći.
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Info za korisnike, da ne pobudale razmisljajuci zasto mi skida sa neta 250kB/s kada imam brzinu od 1mbps. Et iz toga razloga. Naravno na oficijelnom forumu svi vec znaju to. Bice da nesto testiraju, no mozda je naznaka neceg novog ili pak neka greska niko ne zna jer support suti o tome. :smt003
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Novi paket zvani ''shame'' 2mbps i limit na uploadu, jer to moze samo rofLOL.