Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Aug 19, 2014.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    MGS gori, uvodni akt su razvukli, al cim se docepas Afganistana - igra postaje vrh. Bas podsjeca na Crysis kec i RDR, open world i pristupi misiji bas kako ti zelis.
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja konto cekat snizenje za ps4. Ali kako citam ove utiske, izgleda leti jos 150km :)
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Kakav je stealth u igri? Obzirom da sam fan Splinter Cella, vrijedi li mi da se zafrkavam i skidam ovo?
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš stav kao da ćeš kupiti orginal pa se kontaš vrijedi li ili ne...
     
  5. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Pa vjerojatno i hoću. Samo da isprobam igru, ako mi se svidi - uzimam čim stignem i brišem pirat sa kompa.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Onda imaš Ground Zeroes da isprobaš. Što se tiče stealtha, ima toga itekako, pa ako to tražiš vrijedi ti ;)
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma kakav Splinter, ovo je klasa iznad.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta mislite da uzmem PS3 i odigram MGS na njemu? Nisam ni odigrao četvorku pa kontam da bi to bilo najjeftinije rješenje. Mogao bih i Last of Us odigraditi usput. Gledam razlike između vetzija i na kraju sem framerate ostalo se čini isto, poesbno jer meni napucana grafika ne znači mnogo.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto da ne, PS3 je sad odlicna kupovina, pogotovo sto mogu pirati.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma evo gledam po piku i vidim koliko sam ostario :D Nemam više vremena ni živaca da tražim pa da flashujem i zaebajem se, pa gledam da kupim konzolu sa već instaliranim igrama :D
    BTW ako Baha ovo čita, koja je najbolja verzija plejke za kupovinu?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    PS3 slim ganjaj, super slim je problematicno flashovat.
     
  12. bojler

    bojler Aktivista

    Pa imam ti ja ps3 slim cipovana 1terabajt, jedan djojstik, mogu ti staviti i pes16 a i metal gear solid 5, a u njoj već ima metal gear solid 4.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam nabio preko 30 sati gameplaya a tek na 6% igre. Ove side-ops mi uzese tonu vremena, igra je bas vrh!
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za originale možeš slobodno SuperSlim 4200 ili 4300, a za gusare Slim 2500 sa cfw-om. 2000 i 2100 modele ne gledaj.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Za mene uz Bloodborne kandidat za GOTY.

    Igra je fantasticna. Izgleda predobro na PS4, plus gameplay je jos bolji. Znam misiju radit 2-3 sata (12ta misija, na aerodromu. sve sam ih fultono, i sve uzeo sto se moze uzet lol) jer hocu da je svu odradim stealth. Pa jednog po jednog vojnika uspavam, onda ga uzmem, pa ga odnesem malo dalje (60ak metara od najblizeg protivnika, jer to je distanca na kojoj ne primjete kad fulton koristis), pa ga ispitam da mi kaze sta ima, i onda ga u bazu posaljem. Baza mi je uvijek krcata vojnicima. Sad su svi skoro A i A+.

    Na 16oj glavnoj sam misiji, ali sam zato zavrsio 50 side ops vec. :D

    Ker (Pujdo) mi je legenda. I noz sam mu nabacio. Hehe. Steta sto nema upgrade odjela da moze cuko biljke skupljat sto detektuje.
    Quiet, jedva cekam da joj natakarim sniper za uspavljivanje sa prigusivacem. Ovako nije mi previse efektivna.

    Super je i sto mozes sebi naci specijalistu koji ti daje mogucnost da customize oruzja. Tako da sad na svemu imam prigusivac.

    Nista bolje nego kada tenka fultonas. Hahahaha

    Moja ocjena 10/10.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Odakle ti svi A i A+, to biras koga ces fultnovat u bazu? Ja ko' merhamet, koga god sretnem okacim mu balon za gace
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahaha. Da, sad biram. Ovi nizerazedni ostanu uspavani iza, ili metak u celo, ako mi je misija jos u toku.

    Plus sta jos radim, kontantno combat unit saljem u misije. Njih kad saljes, oni lvl up rang. Tako da su mi u Combat Unit sve A+, a i 4 A++. To su sve nastali zahvaljujuci kontantnom slanju u misije. Znam i iz combat unit prebacit u druge jedinice kad vidim da je combat unit vojnik zaradio A+ i za neki drugi skill. Samo onda stavim na njega direktni ugovor da ga automatsko svrstavanje ne vrati u CU.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Heheheheh dobar :D Kojima ukrao najbolje dijelove Rockstara ;)

    [​IMG]
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Misije16, 17 i 18, zavrsene, i to sa S, ocjenom. Samo mi nije jasno kako dobi S, na 18oj, kad sam kokno jedno 5-10 vojnika, plus sam par puta morao i u reflex mode. 16, misija me malo napati. 4 puta sam je ponavljao, jer sam ginuo...
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Haha, kako glup exploit, S rank za misiju. Ubacis smoke u jeep i vozi medju neprijateljima bez da te iko primjeti.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017