MGS 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Apr 30, 2006.

  1. GW

    GW Moderator

    Zna li neko da li ce izaci Metal Gear Solid 3 za PC?
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Najvjerovatnije nikad.
     
  3. GW

    GW Moderator

    znas li razvija li se uopce?
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Vjeruj mi da ne znam. I sa dvojkom je bilo nekih zavrzlama. Eh kada bi izašla za PC. A i opet, kada bi izašla, igra bi bila poprilično zahtjevna.
     
  5. GW

    GW Moderator

    da li bi je mogao igrati na sempron 2800,512 ram,radeon 9550 (kada bi uopce izasla)?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    izgleda da je stao razvoj, sto me i ne cudi jer bi zarada u odnosu na PS2 verziju bila jako mizerna. da ne govorim koliko je MGS2 za PC bio bugovit da ga je skoro bilo nemoguce igrati. zahtjevnost ne bi bila sigurno problem. ako se ima za postenu konfiguraciju, onda se moze i odvojiti koja kinta za polovan PS2 pa igrati ekskluzivne igre ko covjek a ne cekati kojekakve portove i emulatore...
     
  7. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Bahamut najludi si samo govoris ljudima da uzmu PS2... :mrgreen:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    zasto da ne? za malo para dobijes platformu sa najboljim, raznovrsnim i originalnim igrama.
     
  9. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Mudro covjek zbori. :)

    Kad smo vec kod MGS-a, skoro sam kupio Subsistence i u paketu nedostaje treci DVD (imam onaj sa igrom i drugi za online). Jel ga neko slucaaaaajno uspio nabaviti? Veliki sam obozavatelj serijala pa bih stvarno volio da "kompletiram" kolekciju.

    I zar MGS3 - Subsistence nije trebao izaci i za PC?!
     
  10. Tenga

    Tenga Aktivista

    AFAIK Treci CD dolazi samo uz Limited Edition, koji su dobile preorder musterije.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Snake Eater je trebao izaci za PC, a ne Subsistence. Na trecem cd-u imas kompilaciju svih sekvenci sa surround zvukom, kao i TGS05 Guns of the Patriots 9-minutni trailer. Kod nas ces ga slabo naci - trazi na netu i skidaj.
     
  12. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ma znam sta je na trecem dvd-u, bas zato bih ga volio imati - korisniji je (bar nama ovdje) od ovog za igranje online... nazalost. Zivotna mi je zelja da probam MGS u multiplayeru. Onaj filmic na pocetku dvd-a u kome se vidi kako to sve izgleda je bas izazovan.

    A sto se tice treceg dvd-a, tu kompilaciju sekvenci sam mislio pokazati prijateljima koji se igraju na PC-u inace, ja sam ih vidio i previse puta. Upravo sad vec drugi put prelazim igru da vidim sta je dodano u odnosu na prvu verziju, ne bih da mi sta promakne. :)

    I sta je sad, jel treci dvd dolazio samo uz preorder ili je "standardni" dio Subsistence-a samo ga nasi "distributeri" nemaju? :shock:
     
  13. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Sve ti fino receno,P2P je tvoj friend :wink:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    P2P ili torrenti su prava stvar ako ti treba treci dvd. A on je btw dolazio samo uz limited edition izdanje igre koji se prodaje u ogranicenom broju primjeraka, a nasi "distributeri" rade sa regularnom verzijom od dva diska...
     
  15. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Znam ja covjece posjedujem PSX i PS2 i dan danas...Imam kolekciju oko 200 i vise igara za njiha.... :p
     
  16. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    ako ne izade za PC ja cu se ubiti
     
  17. ming

    ming Veteran foruma


    Rokni se odmah. :lol:


    Ljudi 200km polovna Plejka ima milion odlicnih igara, zar treba cekat 2 godine da se igra porta?