Microsoft reklama sa Seinfeldom i Gatesom

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Sep 5, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Microsoft je danas objavio reklamu u kojoj ucestvuju Jerry Seinfeld i Bill Gates.



    Vise o reklami i novoj marketinskoj kampanji ovdje.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. zalizani

    zalizani Aktivista

    Američki standard ocjena 4/10
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ovo je prva u nizu reklama pa se nadati da ce naredne biti malo zanimljivije.
     
  4. GW

    GW Moderator

    :smt015
     
  5. Esh

    Esh HWB

     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    10 mil. $ su mu dali za reklame. Seinfield mi nikad nije bio smiješan (koliko god se trudio da gledam seriju).
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zna dobar biti Seinfeld, ali reklama bezveze totalno.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Seinfeld je jedini bio u seriji koji nije bio smjesan.. cak, bio je visak.

    Ova reklama.. kao da su sklepali oni "profesionalci" sa TV Zenice. Mega dosadno.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Bice bolja sljedeca, dok se Gates usteli u glumu.. :D
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa jedino sto je ovdje vrijedilo je bila Billova clanska kartica i mrdanje guzom na kraju :mrgreen:
     
  11. GW

    GW Moderator

    Čuj višak. To ti dođe ko da izbaciš Dave Chappelle-a iz Chappelle show-a. :lol:
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Dave je izmislo glumu za njega.. ma ozbiljno, meni je pravo bio dosadan, ko amater. HMen je bio bolji Newman od njega.. a naj boljo priznaj da je bio Kramer.

    A sad.. po kome se zove i cija je serija.. nebitno. Mogu i ja sakupiti ekipu, po meni da se zove a ja ne znam gdje lijevo a kamol biti komicar.
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    jezik pregrizo sa takvim izjavama... seinfeld je institucija.

    generalno taj kompletan serijal nije za one koji nalaze ijednu domaću produkciju smiješnom (hrvacku naravno).
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakve veze ima domaca produkcija.. odnosno, kakve veze ima i jedna serija sa Seinfeldom ? Mislim da se izmedju (bilo koj iserijali) ne mogu porediti a da ne spominjem balkasnki šit.. sem "roda". Licno volim Seinfeldom i narucio sam kmpletan serijal (koji sam igrom slucaja halalio nakon 2 dana posjedovanja). Ja samo kazem kakva je njegova uloga bila.. men licno nije bio interesantan (mada,... mozda je do ukusa, ukusi su razliciti). Ne mogu reci da je bio ekstra kada je "po meni" bio isto njemi posmatrac. Odnosno, zasjenili su ga ostali glumci u serijalu.. to je sve.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    pa fora i je u toj "jadnoj" ulozi pošto je to prva serija o apsolutno ničemu u kojoj glavni junaci (jedna od priča) potpišu za produkcijsku kuću koja radi stvarnu seriju sa projektom koji je serija o apsolutno ničemu... genijalno ako mene pitaš ;)

    usporedba sa hrvackom je upravo zbog ukusa, ne ide tebe.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da.. meni i jeste genijalna zbog toga sto si spomenuo.. kao neka spontanos "o nicemu". Bas mi je bila sjela dok sam je gledao. Ali Seinfeldom kao sam lik, nebuloze sa njegovim djevojaka, nakaradno smijanje i slicno, "neko" mutiranje u glasu.. da nekazem kreveljenje... meni nije bilo bas zanimljivo.

    A ta epizoda, ako se ne varam, to je ono kada su njih troje trebali snimati seriju. Bili su oni kandidati ... nesto tako.

    A sad ..hrvatske, bosanske serije su suvisne za spomenut a kamli raspravljat o njima.. jadno.
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    bosanska/srpska produkcija ima svojih dragulja, hrvacka nikako.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Mi smo mozda imali dragulje.. ili, imam ali ih blatim. Samo da spomenem lud z. n. ...pa mene stid sto se prikazuje recimo u hrvatskoj. Pa gore sami sebe reklamiramo nego Kazahstan.
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    jedino što volim pogledat je lud, zbunjen, normalan i rode.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Rode sam odgledao komplet.. pravo m ise svidja produkcijsku, sama prica i izbor glumaca. Lud z. n. mi nikako nisu sjeli.. previse kreveljenja i nekako m isve na isti kalup, a i tematika mi je nekako bezze. Barem meni.