MOBITELI

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by (:-D, Mar 7, 2007.

  1. (:-D

    (:-D Aktivista

    Kako se isplati kupovati mobitele preko BHTELECOMA vidim npr mobitel 2 marke na 24 rate imam preplatu e sta sada sta moram i kako ce mi obracunavati jel na preplatu na racun samo dodaje 2 marke ili
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja sam cuo da ti na pravi racun puknu kopletan PDV za mobitel, a kasnije idu samo rate
     
  3. mahe-vi

    mahe-vi Novi član

    ne ja mislim ak ti je pretplata svaki mjesec dodaju ti npr. 2km il koliko vec i to 24mjeseca koliko vec ... :mrgreen:
     
  4. (:-D

    (:-D Aktivista

    Pa ako je tako onda je djaba hebote... ZNALI JOS NEKO
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Tacno tako.
     
  6. (:-D

    (:-D Aktivista

    NEKONTAM KAKO PDV
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema potrebe za velikim slovima.
    A objasnjenje je lako. Ako mobitel kosta npr 100KM, odmah ti naplate 17KM, a dalje samo rate.
     
  8. (:-D

    (:-D Aktivista

    Aha took. Ok Kontam Zahvaljujem :D
    pS : kakav je onaj sony eric... k510i
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    imho najbolji mobitel koji se moze uzeti nov za te pare...
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    pih.. nije mu neki display a i nema bas nesto puno memorije...
     
  11. mahe-vi

    mahe-vi Novi član

    Da mozda bolje dodati josh love i uzeti k700 ako ima taj :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    nemaju u ponudi k700.. to je poprilicno star telefon mada bi ga ja prije uzeo od svih onih sto se nude.. naravno osim k800 ili n73.. ne znam koji tacno od ova dva nude

    ovde http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1030 ... sson/K510i ces naj bolje vidjet kako stoji i kakav je k510, imas komplet specifikaciju i pa r komentara ispod
     
  13. mahe-vi

    mahe-vi Novi član

    Aha gledao sam i ja n73 jeste skup mobitel inace nokie skupe ali je predobar telefon,bolji od k800
     
  14. (:-D

    (:-D Aktivista

    E ljudi ovako siao sam danas u postu ma nemaju prodali hm cekat cu ga Da znate za ubuduce mora se popuniti formular o kartici i kopija licne nista vise nema poreza na pocetku eto tako :D

    PS: Sta je bolje uzeti

    Sony Ericsson W300i
    ili
    Sony Ericsson K 510i
    ili
    Nokia 6125