Najluđi comp !!!!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by sgtPepper, Aug 26, 2006.

  1. BoLa

    BoLa Aktivista

    jos jedan dokaz dokle seze preseravanja bespotrebnog napucavanja racunara ... moje misljenje.

    ove pare je mogao uloziti u hiljadu puta pametnije stvari.
     
  2. Sale

    Sale Aktivista

    Ma pustite covjeka, opet ce ta njegova masina za 5 godina biti krs kao i nase samo gledano u manjem vremenskom intervalu.

    Izaci ce nove tehnologije i opet ce zaostajati za njima. :wink:
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Lik ima pare. Isto ko sto u nas ljudi kupuju bemvee i napucavaju ih raznim glupostima (spojleri, pragovi, bad look - sve je ovo jedno veliko FUJ stavljat na auto), tako je on sebi kupio PC, ima pare, nek trosi, mora neko i zaradit.
    Sta me briga za sta ga koristi, nek ga gleda po cjeli dan.
    Nije potrosio moje pare da ga kupi...
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Pospisujem @Shenron ovaj komp za kucnu upotrebu je bespotreban.CISTO BACANJE PARA I DOKAZIVANJE :?
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    covjek ima... i napisao mu je da mu treba nesto oko medicine i fizike tako nekako... malo procitajte onaj forum.

    a u ostalom, ima se ;) moze se :) i ja bi da imam para vozao maybacha :D i ne bi me bilo stid :D
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Covjek dizajnira radioloske aparate, a za to mu sigurno ne treba 16GB rama.
    Da ne govorim o 2 x 7950 xtx.

    S puno slabijim masinama je napravljen Gospodar prstenova :mrgreen:
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    truli kapitalizam :lol:
     
  8. Big_Brown_Beaver

    Big_Brown_Beaver Aktivista

    jedna mjesecna plata mu je sasvim dovoljna da si priusti ovo :D
     
  9. lifechooser

    lifechooser Aktivista

    Ne kontam što svi pljuju po liku, pa neka je napravio čudo od računara, i ja bi da imam love za to i isto bi se onako puhao po netu njime. A njegov motiv mi izgleda čisto ljudski, postizati više nego drugi - svaka časti jarane. Moje isključivo lično mišljenje je da je malograđanski pljuvati po takvim stvarima, a pomalo mi liči i na zavist i ljubomoru (nikome direktno upućeno, odmah se ograđujem).

    Eto nek sam i ja nešto prosr&o na temu :mrgreen:
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Ja sam odmah rekao da treba kapu skinut budaletini ali sto je previse previse je. Mogao je sa upola manje rama i sa 3TB HDD opet da ima najjaci PC...al sto da ima jednu napojnu kad moze dvije :D
     
  11. postal dude

    postal dude Aktivista

    turbo mozak
    turbo zena
    turbo auto
    turbo i komp sto da ne!
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Folk je narod
    Turbo je sistem ubrzigavanja goriva motora sa unutrasnjim sagorjevanjem.

    Turbo Folk je gorenje naroda :D

    Ja nisam izmislio turbo folk ja sam mu samo dao ime
    ;)
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    E drug moj ovakvi nikad ne zaostaju u vremenu :wink: On ce kad god izade nesto novo to ubacit u komp 100% :lol: Sta ces moze mu i neka ga napucaje :D
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Možda je izmislio konfiguraciju.
     
  15. Nani

    Nani Komšija

    Vidis na slikama, da ima tayan plocu sa 2 procesorska utora...itd
     
  16. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ja samo kazem da Nani nesmije ostavit adresu na forumu :D
    Sala mala ono ce vam za 2 godine biti best buy
     
  17. Nani

    Nani Komšija

    :D :D a vidis da sam mala maca kakih ljudi ima po svijetu. Manijaci. Ima neki momak na nasem forumu koji ima 7800GT dual! Limited edition, samo ona je bila oko 2000 km, koja cifra za nase uslove, kao dvije 7900gtx u sli-u...al svaka im cast...zaista...samo za sad to mi je overkill...nekad u buducnosti ako bog da, bit ce u sigu..hehheh...nesto veoma jako :wink:
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    I tada ces stihiju na 3 rate dat tu 7800gtx za 500 km :D
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Valja
     
  20. Sale

    Sale Aktivista

    mogu li ja dobiti plocu i procesor na 4 rate, dolazim odmah po stvari nije problem :wink: :lol: 8)