NERO :S

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by VR6, Nov 9, 2008.

  1. VR6

    VR6 Komšija

    evo bas sam sad pokusao nesto,samo sam pokrenuo cd burner i ugasio, nakon toga da upalim firefox ZELI :D madafaka je nesto ovdje opasno :p
    sta cu ocu opet onda instalirat ovaj rtdirani sp3 ? (dobio ga od havera) :D
    ili cu pokusat sa ovim sp3 : Microsoft Windows XP SP3 RC1 Official , skino sam ga nedavno ... :\ ili da pokusam sa windowzom 64vrtobitnim al to mi je odma vise zj. moram trazit za njega sve komponente :D ili vindovz ga vista ^^
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Stavi ti klasicni obicni XP SP2 32 bita i dobices SP3 od microsofta za dva tri dana,kod mene evo stabilan ko nikad vec preko 9 mjeseci.A SP3 sam dobio mozda prije 3 mjeseca i cini mi se jos stabilniji od tad.
     
  3. VR6

    VR6 Komšija

    ne radim ja update zato pitam koji instalirat odma da se ne zj. sa updateima :D imam onaj oficijalni dali njega da turiram jel on ok ?
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    xp sp 3 je sasvim ok
     
  5. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    XP SP3...
    1. Iz nekog razloga GlobalNet konekcija zna da ne radi...
    2. HL2 bazirane igre (engine prije Orange Box-a) neće da rade prijavljuju Platform Error...
    3. AMD-ovci trebaju skinuti patch prije instalacije SP3:
    http://www.softwarepatch.com/windows/wi ... 0007E.html

    Ostalih problema se ne sjećam. Ovo je što sam kod kolega nailazio na probleme.

    CDburnerXP Pro
    Koristim ga na poslu, iz nekog razloga Nero 8 poludio (vjeovatno SP3). Dobar software, samo je iritantno (ili nisam znao naći) što nema opciju za prženje više CD/DVD medija odjednom...
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    @VR ako imas neki program za kreiranje virtuelnih drive-ova, kao daemon tools ili alcohol120%, uninstaliraj.
     
  7. VR6

    VR6 Komšija

    nemam , tj. nisam imao , formatirao sam pc, sad ga ceram iz PONOVA :D valjda ce tuc bez problema
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    imgburner zakon
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja nisam instalirao ovaj patch kad sam stavljao SP3 ali mi ne prijavljuje nikakve probleme, trebam li instalirat sada
     
  10. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ako sve radi nema potrebe. :D
    To je pred instaliranje SP3 da 100% ne bude problema, jer nisu svi AMD korisnici imali problema s implementacijom SP3 zakrpe.

    Također, ovaj patch nije potreban korisnike koji rade čistu instalaciju XP-a sa integrisanim SP3.
     
  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    ashampoo koristim otkad me nero iznervirao vise puta