Nesto kao Tekken 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Benq, Mar 23, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Da li neko zna kakvu igru za PC poput one TEKKEN 3. Brat mi popi mozak trazeci da mu nabavim a neznam sta...
    Mozete li vi sta preporucit nesto poput TEKKEN 3?
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Emulator i razvaljuj tastaturu.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Ma dobro ne bih da se zezam sa emulatorima i igrama od PSX-a , zato i pitam ima li slicna igra koja je samo za PC znaci install i to je to ;)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ma nema to na PC-u, ja inace ko to zatrazi preporucim mu da igra CoD2 :lol:

    Hemulator i udri.
     
  5. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    mozda mortal kombat? ne znam, nisam siguran kakva je. Imas original u gameland za 20km
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    Igrao je mortal kombat :) , a za igru koja dodje na 1 cd-u ne bi dao vise od 2,5-3KM :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mortal Kombat Trilogy jedino valja od tucnjava na PC-u. Ako neces emulator onda ti je ovo jedino rjesenje...
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja upravo sa braćom igram Tekken 3.
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Ma ja sam znao nocima ne spavat igrajuci Tekken 3 :) jako dobra igra malo mi je realisticnija od mortal kombat jer mi je mortal bas nekako prenapucan...neznam ne svidja mi se ta igra nikako, sto se tice emulatora..hmm ma neznam jednom sam pokusao s emulatorom al me hebe podesavanje graficke,zvucne,komandi i slicno...
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni ide tekken na kompu. Cesto ga igram :mrgreen:
     
  11. vnm_

    vnm_ Komšija

    tekken3 radi super na emulatoru...doduse ja imam origigi t3 i plejku, ali sjecam se da je to jedna od prvih igara koju sam igrao na emulatoru ocekivajuci beton grafiku i sve to...bio sam mlad i...

    mozda nije za ovaj topic, ali skinite ovo i pogledajte
    ko god je ijednom igrao street fighter u zivotu zna kako je ovo hebeno za izvest :)
    obratite paznju na health bar, i na to da tip ne blokira nego parira svaki udarac...


    http://www.vgonetwork.com/media/data//evo2004/srk-daigo.mpg
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Ma islo bi i meni nego mi je pegla konfigurisat emulator...
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemas sta konfigurisati. Samo odaberes pluginove. Kod mene su svi oni Pete's, i za audio i video i sve. I stavis fps limit na nekih 60-70 da ti igra ne ide prebrzo. Podesis rezoluciju koja ti odgovara i pucaj. :D
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Bil se mogli kako dogovorit za taj tekken ako ga jos imas tj da mi kazes cijenu pa da mi kopiras kad budem pri parama,posto brat sad hoce bas tu igru a sta cu moram mu udovoljit...
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Meni je 2x bolja bushido blade 2.
    Macevi,koplja obicno partija traje 10 ak sec.
    Isto ti treba emulator
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    BB2 je fenomenalna igra sa losom izvedbom...
     
  17. Benq

    Benq Komšija

    E gdje se podesavaju fps-ovi i grafika, skinuo sam tekken al ide preeeebrzo a i grafiku bi malo da popravim al neznam gdje ...
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Pa imas pod configure plugin fps stavi na 20 do 60 zavisi od igre.
     
  19. Benq

    Benq Komšija

    E nasao sam sve i rezoluciju i sve sto treba, hvala puno.