Nintendo Wii U

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Apr 25, 2011.

  1. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Čemu taj sarkazam i kritike? Pa nađite boljeg platformera, zašto mjenjat nešto što je odlično? Meni se ovo više igra nego ijedna igra koja je ove godine izašla i li će izać.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Tako ljudi i od CoD-a ocekuju isto ko i prosle godine, provjereno, pa se pljuje sto kupuju.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dosadi gledati u brkatog vodoinstalatera nakon 20 godina isto kao u napuhane marince koji psuju. :)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Samo sto je gameplay neuporediv. U COD kao da gledas film i opalis par puta tu i tamo ili odes do oznacenog mjesta na mapi, a u mariu je sve do tebe.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jeste, u Mariju trcis na desno...
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    mislis nije sandbox tip igre? :D
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nelinearna Mario igra? Umm, No! :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ko je reko da je nelinearna, kazem nije sandbox :), linearno je dobro! Al nije filmski skriptirana ko cod.
     
  9. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Naravno kad ga Sony nije stvorio :wink:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sony je samo u trenutnoj generaciji napravio vise novih IP-eva nego Nintendo za 20 godina.
     
  11. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Evo ja ne igram tako intezivno vise, ali mogu reci da sam u toku, pa de mi molim te nabroj tih 20 jer ja stvarno ne znam, ili mora da su toliko uspjesni i kvalitetni pa ja nikad nisam cuo.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nigdje nije rekao 20. Iz glave Resistance, Uncharted, LBP, Infamous, Folklore (smijesno underrated igra), Motorstorm, Warhawk i pored toga third party ekskluzive. Smijesno je porediti Nintedno i Sony sto se tice toga.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Sve nabrojane su varijacije na vec postojece zanrove, osim mozda LBP-a. Mario je zanr za sebe :D
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa tako ti je to, ja bih prije spomenuo journey nego one sto si ti nabrojao :)
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lijepo od tebe sto si primijetio da ih ima jos pored nabrojanih. Opet kazem, smijesno je porediti Sony sa bilo kim sto se tice toga. Nintendo izbacuje iste igre vjecno, i ako se i meni samom svidjaju, lijepo bi bilo vidjeti nesto novo, a ne stagnirati 3 decenije, nigdje napredka.
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Evo samo sta je od novih fransiza izaslo za PS3, a nisu u pitanju 3rd party naslovi, multiplatform, a i nastavci sa starijih konzola: Super Stardust, Folklore, LittleBigPlanet, Heavy Rain, MAG, PixelJunk serijal, Motorstorm, inFamous, Heavenly Sword, ModNation Racers, Resistance, Warhawk, Starhawk, Uncharted, Demon's Souls, Journey, i jos par naslova kojih se ne mogu sjetiti. Jos nisam racunao 3rd party ekskluzive. A stizu jos i The Last of Us, Pupeteer, The Last Guardian, Beyond. A jos gomila PSN naslova: Flower, Dead Nation, Joe Danger, itd.

    I sve ovo samo u proteklih 5 i kusur godina.
     
  18. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Strašni naslovi nema šta, za pola ih stvarno nisam ni čuo, a kad ih ima par kojih se ni ti najveći fan boy ne može sjetit onda je jasno o čemu se tu radi. Nema tu originalne igre po kojoj PS možeš prepoznat kao brand, nisu je nikad ni imali. Nintendo ima Marija, Donkey-a, Zeldu i sve su to igre koje tokom godina nisu podbacila. Možda jesu slične, ali evo ja svaku mogu iznova igrat sa istim guštom. Igre koje si gore naveo su mi se jednostavno zgadile, i nisu to neke ekskluzive kada za svaku od tih mogu nać neku zamjenu koja liči kao jaje jajetu.

    P o meni jedina ekskluziva ua PS konzole koja vrijedi je MGS i Gran Turizmo, ali jebi ga, ode i MGS na kurvanje :lol:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bih se ostavio gaminga nakon ove recenice...
     
  20. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Pa i ostavio sam radi takvih igara bez trunke originalnosti da ih moze igeat svako dijete.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2