Nova modna pošast - torbicaneri

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Jun 7, 2008.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    igra Ico sam protiv sebe, i izgubi :lol: sta ti autogolovi rade
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    a cekajte ljudi, kad smo vec kodu sulua, pa gdje je on?
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ajde šta ste se natovarili na momka ima valjda pravo na mišljenje zar ne? u ostalom o ukusima se ne raspravlja :D

    ja lično ne bi nikad nosio ove pederuše. kada idem nedje ključeve novčanik i mobitel utrpam u onu malu torbicu šta se nosi oko pasa i to sam dobio sponzorsku nisam ni kupio, imam ih par komada. moj buraz koji je metroseksualac nosa ovakva sranja :(
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Skuplja potpise za kandidaturu na predstojecim izborima. Navodno je zadnji put vidjen negdje izmedju Tuzle i Banovica.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma dajte sta laprdate ba, sta vam je vise.... jedno je stvar ukusa, a drugo je sto ti sad nekog nazivas pederom, jer nosi ovu torbu, koja je po meni jako prakticna. pa pogledaj samo turiste, one cehe, poljake, talijane kad dodju sarajevo... nose planinarski ruksak na ledjima, pola metra im strsi iznad glave, onda nosi jedan ruksak naprijed, na prsima, pa jos i u rukama 2 torbetine..... ko najveci cigani.... to je fuj.... a ovo je meni sasvim ok, kad je u pitanju princip, ako na to cilja Ico. necu raspravljati o boji, materijalu, broju djepica itd itd.....
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Fali to što neravnomjerno rasporedi težinu pa ti vazda bude jedno rame visocije od drugog :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    *više

    i ono je ruksak Ico,koje imas odavno nabaviti,vec godinama :)

    imam adidasovu torbu/icu srednje velicine,svasta se da natrpat u nju,za turizma i faksa ubila se :)

    smjesna torba je ona kao novcanik,pa je okaci na rame,a ne ovaj ruksak i sl. :/
     
  8. Pasha

    Pasha Komšija

    Oba moja ruksaka su takva, čak su poprilično stari. Ico, ti si izgleda zaglibio u totalnom provincijalizmu.

    Na kraju krajeva glupa je čitava tema.



    Aha, baš je fuj putovati svijetom i planinariti. Možda se u Zavidovićima ne vide, međutim ima i Bosanaca sa takvim ''napravama''.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne izvrci moje rijeci.... niko nije rekao da je fuj putovati, ali je fuj natrpati se toliko tim stvarima... ko da se seli negdje, a ne ko da je krenuo na odmor.... renno, pa ne nosis ti 50 kila u toj torbi, pa da te napravi asimetricnim :lol: nosis nesto sitno, do 10kg plafon....
     
  10. GW

    GW Moderator

  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa vidi se da ne putuješ baš puno. Jeftinije je putovati sredstvima javnog prevoza nego ličnim vozilom.

    A ti kada ideš u npr. Švicarsku poneseš samo čarape?
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Baš gdje se Sulu zagubio ? Kao da je nešto puklo između njega i HWB-a :?
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator


    Jel tumacim dobro? :?
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Ma izmedju Tz i Banovica su Zivinice :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Prenio sam mu pozdrave i zelje :) Navodno je izgubio interes za tematiku.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    otvorite mu fanpage na facebooku ako vam toliko nedostaje :D
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja stvarno nisam upratio da je ikad i imao interesa :lol: bio se lik natovario na mene, pa je jadni enis moro glumit medijatora :smt005
    @Pasha: ja kad krenem na ODMOR, ponijet cu jedno tonu robe na ledjima, da se sto bolje odmorim. i potrudit cu se da to uznesem na bar 3 najvece planine u bih. samo ce mi oci virit ispod torbetina i ruksaka :)