Novi HWBv3: FINAL COUNTDOWN...

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Thomas Angelo, Mar 27, 2007.

  1. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista


    BRAVO !


    Ovo sam dugo čekao...koliko će trebati da se implementira ? Pa-pa stari HW BASE !!!!

    The Final Countdown begins !
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  2. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Ja mislim da se ovdje radi o preuranjeoj 1. aprilskoj šali :) Kakav novi HWB, enis samo zavlači ili njega zavalače :)
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam imao sneak preview :D i mogu vam reci nije suplja :D a i nije lose :D
     
  4. Esh

    Esh HWB

    nekom cemo jezik odrezati :)
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    eh :D mojne mi sad tu tiranije :D a i vala vakat je da se sta mijenja :D samo ne mjenjajte forum on je ko curica :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    posao smo u sustini zavrsili, no nedostaje nam jedan library na serveru koji je ***trebao*** biti instaliran, pa cemo pokrenuti sajt sutra oko 20h nakon dodatnih testiranja.

    nije do mene, mafia sve sakrila :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    stvarno mi je drago zbog ovog samo da li ikako mogu dobiti screenshot stare HWB???
    nadam se da ce sve biti kako treba ;)
     
  8. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Stari HWB će najvjerovantije biti online kroz poddomenu, a o tome ćemo vas obavijestiti naknadno!
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Čestitam!
     
  10. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Da ne daj Boze ova narandza ne znaci promjenu boje ko Renault F1 iz plavog u narandzasto-bijelu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  11. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    19:30h ... još samo oko pola sahata do otvaranja v3 ... ne mogu čekati !
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Joj napaljenika :lol:
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    a ko je rekjao da ce biti u 20:00???ja koliko sam vidio pise OKO 20:00h sto znaci OKO moe biti i 21: i 19h.ali posto je vec proslo 20:20h najvjerovatnije ce bit otvorena u 21:00h.

    @suli:pusti nas da barem jednom pustimo svoje osjecaje na slobodu :lol: :lol:
     
  14. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Hadje probajte te osjecaje pretvoirte u konstruktivne ideje i prijedloge :).
     
  15. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    MASHALLA STO JE FIN SITE !

    SVAKA CAST !
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma stvarno svaka cast extra je namam druge rijeci.svidja mi se ova anketa.sada je puno preglednije i opet je plava boja :D i ovo izbornici forum vijesti i to ala vista je extra.vidim da ima i rss integracija ;)
     
  17. 3125

    3125 Komšija

  18. ming

    ming Veteran foruma

    Meni se boja ne svidja, ali ja sam manjina[​IMG]
     
  19. emir.a

    emir.a Administrator Staff Member

    Da, popravicemo ;)
    hvala
     
  20. TopniK

    TopniK Komšija

    Sve pohvale... :wink: