Novi UE prodajni centar i promocija

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Aug 7, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... est_id=631
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Danas sam im bio haman prva musterija, kupio sam podlogu za misa cooler master, metalna sa dvije strane i preporuka svima koji nemaju dobru podlogu da je kupe jer je fantasticna. (imao sam i druge izvikane ali nisu ovoj ni do koljena.)
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Je li taj popust vazi za svu robu koju imaju ili samo na vec sklopljene konfiguracije i laptope?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Maloprije sam se cuo s njima i vele da se popust odnosi na gotove desktop i notebook konfiguracije, kao i na par drugih komponenti. Na zalost, ne mogu da predvidim na koje komponente se odnosi pa preporucujem da provjerite fizicki :D
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Cini se dobra:

    http://www.playit3d.com/review/cooler_m ... mouse_mat/

    Morat cu i ja uzet
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Predobra vjeruj, nakon podloga od 50 - 100KM. koje su samo izvikane ova je fantasticna jos je aluminumska pa kada se skroz pohama prodas je u otpad. :lol:
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Kol'ko para?
    Xurface se poceo odljepljivati, i ishabo se po sredini.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Koristio sam i xurface one po 5 komada, ali brzo mi se uklizu ova je 33KM.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Izgleda mi kao dobra alternativa eXactMat-u po povoljnijoj cijeni. :smt004
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Danas sam ih posjetio s obzirom da su mi sad komsije. Najvise su me svakako privukla CM kucista. Tvrde isto tako da im prodaja CM komponenti ide vrlo dobro.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Kako nece ici kad je svaka preporuka na hwb-u za kucista a poneka i za napojne na CM.. ne kazem da nije opravdano :)
     
  12. kaiser

    kaiser Aktivista

    snizenje se odnosi i na komponente pojedinacno :D
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jok.
     
  14. kaiser

    kaiser Aktivista

    jeste, bio prije 4 sahata u UE
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Bio ja prije 2 sata u Velikih drveta, i bio u petak u radnji na Carsiji. :roll:
    Kupio sam po normalnim cijenama, nije bilo nikakvog snizenja.
     
  16. GW

    GW Moderator

    Pa možda je samo u novoj trgovini sniženje.
     
  17. kaiser

    kaiser Aktivista

    e pa nezz onda, meni je lik rekao da je snizenje i na komponente i prodo liku grafu dok sam ja sjedio sa njim
     
  18. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Onda su mene zapalili kad sam komponente uzimao. :lol:
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    bilo je snizenje i na komponente koliko sam ja upratio 2-3 kupca koji su uzeli fm transmiter, napojnu isl.
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    malo ot...
    imali kakav kontakt za uniexpert? trebam naručit par komponenti hitno a ispunio sam onaj retardirani formular ali nema nigdje emaila ili telefon da ih kontaktiram direktno da mi pošalju predračun.