Ofiraza

Discussion in 'Generalna diskusija' started by zilo, Dec 7, 2005.

  1. zilo

    zilo Komšija

    Hajmo,koja vam se najveca ofiraza desila na javnom mjestu,tj. na ulici,u troli,tramvaju...

    Ja kren'o na trening trolom.Sjedim na seciji ozada.Dodje moja stanica.Ustanem ja polako.Kad odjednom zviz.Puce nesto ko bomba.Ljudi pocese da vriste.Puk'o ja glavom u onu neonku i sva se sasula.Ja brze bolje bjezi :smt003 i dan danas naletim na tu trolu i jos uvijek neonke nema :lol:
     
  2. n1dal

    n1dal Aktivista

    ...i cekaju da im platim kupon.Pa ne moze se disati u trolama,busevima i sl. + neki nemaju ni klimu.

    Ali do 2010. ce nabaviti novih 40 tramvaja :lol:

    -> Znas da hocu :mrgreen:

    Sto se tice ofiranja ...iskren da budem trenutno se ne mogu sjetiti nista.Ako se sjetim napisacu naravno.Sto znaci da u zadnje vrijeme nije bilo...
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Nema ni jedan klimu :smt003
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Kako nema?

    sta je onaj mali otvor?

    :mrgreen:
     
  5. postal dude

    postal dude Aktivista

    kad sam se niz stepenice ohoho odbio sam pola guza odma
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Hmmm,

    sjecam se jednom u troli zena hoce da izadje na onoj stanici kod zeljinog stadiona (kada se ide iz pravca A.polja prema Skenderiji) i stade tola na semafor jao kad zena podje da cupa vrata misli stanica OTVARAJ, OTVARAJ, CUJES KONJU HALO :lol: :lol: :lol: :lol:

    Jao kada je skontala tebalo je jedno dvije minute jos do stanice citavava trola je umirala od sege.
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Ne znam jeste li sretali onog vehabiju u troli.Sjedne pored tebe,istom odjednom njegova glava na tvom ramenu.Spava ko mala beba.Ja ga sreo najmanje 5 puta.Hrce car,a raja se komira :smt003
     
  8. postal dude

    postal dude Aktivista

    covjek ima problem i to nije nimalo smijesno.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iako je bolest, narkolepsija je jako smijesna.
     
  10. n1dal

    n1dal Aktivista

    Bila je neka zena (starija) ...stalno je obilazila tramvaje,tj. spavala sa nekim vrecama i kesama na onim stolicama sto su same do prozora :mrgreen:
    Relacija : Charsija - Ilidza :mrgreen:

    @Mafia :mrgreen: : Mislio sam prvenstveno na grijanje,a i na klimu.

    Poz.