Origin problem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by aNaToMiC !, Oct 25, 2012.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pozdrav narode

    Naime,danas oko 2-3h sam igrao normalno FIFU,ugasio PC,kasnije ga upalio i zatrazio mi da ukucam email/Origin ID i pw,ukucao normalno,ali mi izbacuje ovo :

    [​IMG]

    Pokusavao sam nesto sto sam nalazio na netu,nije pomagalo,zna li neko o cemu je rijec,problem je do njih,ali kako ga rijesiti,je li neko ima slican problem?

    Bilo kakve sugestije,prijedlozi i slicno bi dobro dosli ,hvala :)
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Čest problem. Idi ovo can't access account pa napravi novi pass. Samo novi pass mora imati i uppercase i brojeve.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Problem postoji odavno. Imalo je par ljudi i sa ovog foruma (npr forza). Do origina/EA je.. takodjer se i meni desilo ali najveci problem nastaje, koliko sam pratio, kada zatrazis drugu sifru tako da je tu ne bih nista dirao. Kako god, trebalo bi se samo od sebe rijesiti ili eventualno da kontaktiras support.
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tek sam sada uspio,do sada kada sam god to birao,nikada mi nije slao na email code,sada sam uspio,ali sada mi otvori Origin,i tu je moj profil,ali nema mi ni igri,niti prijatelji,niti icega,kao da je nov profil,biram da reedem code od igre,kaze da je code vec izabram.. :evil:
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kontaktiraj onda support proradit će.
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    meni se desavalo vise put ali nakon par sati sve proradi, valjda je nesto do njih
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Haj valjda proradi nekih 20min sam pricao sa likom na supportu i frajer tvrdi da mi je tek prekljucer napravljen acc smijesno..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Slucajno na mailu nadjoh u kanti,da je neki rus promijenio adresu,neko mi mazno igre,prijatelje itd. evo sad rijesavam sa Originom na ovom live chatu,valjda rijesim aBd !

    Kakav bajramluk !! :evil:
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Trazi mi iz FIFE 12 iz Ultimate tima,broj ljudi koji su bili "zaposleni" koliko sam imao igraca,koliko rijetkih,kako se zvao klub,sjecam se samo kako se zvao klub,koja glupost,zna li neko kako provjeriti to da joj kazem da bi mi mogla vratiti igre ?
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Moze li neko za svaki slucaj provjeriti koji je sada email na mom accountu ako se moze provjeriti,igre koje imam su FIFA 11,12,13 i BF3 Limited Edition?
     
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Evo napokonih skupih snage da se opet javim Origin Live Chatu,i nakon tonu pitanja itd itd. momak mi rece da bi njihov tim trebao rijesiti problem u nardnih 2-5 dana i da bi trebalo onda da bude sve ok,da budu igre,prijatelji i sl. Valjda sve bude ok,aBd,da vidim kako ce picit BF3 aBd na novoj konfi.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Na osnovu cega si im dokazao da se radi o tvome ACC ?
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Tonu pitanja,koji mi je datum rođ. na emailu itd itd. a glavno im je pitanje da kazem iz FIFE Ultimate Teama,broj igraca,imena igraca,ime time,broj rijetkih igraca,a eto veceras mi se prvi put "posrecilo" da me covjek razumije,jer sam FIFU Ultimate Team igrao prije 2god. i to igrao 5 dana i ugasio,i frajer razumije da se ne mogu sjetiti,do sada ovi sto su pricali kao svima je zao ali ne mogu bez toga,pa brate bi li se ti sjecao necega sto si igrao prije 2 god. CUJ Broj igraca i broj rijetkih,rece momak da se uvjerio da su moje igre i da je moj slucaj kao poslat sta vec kao njihovom glavnom timu i da ce mi za 2-5 dana stici email gdje ce valjda pisati sta i kako i rece mi da bi poslije tih 2-5 dana trebao imati igre i prijatelje u Originu,nadam se da cu imati,jer im je preglupa procedura,cuj da se sjetim necega sto sam igrao prije 2 god.. i ne mogu nista oni tu..
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Svasta.. hajde valjda ti vrate.
     
  15. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo ni meni sad ne radi origin ne mogu se logirati izbaci wrong pass. Pa mater im glupu šta sad rade?
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nakon nekog vremena ces moci poslati ono cudo da ti stigne na email da promijenis passw. Nadaj se da ti ne bude kao kod mene,patnja mrtva koja ubi u pojam..Hebo te Origin,tacno sam zbog ovog bas zamrzio EA:evil:

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Mene je jucer peglalo.. ili budem ulogovan offline ili nikako te rijetko kada prodje. Ja inace nista ne diram i samo proradi. Nikada pass nisma promjenio. Haman se sa tim editovanjem vise problema stvori.
     
  18. chenta

    chenta Aktivista

    Evo sada i ja imam isti problem, pa da pitam radi li kod vas sve ok i gdje da nadjem taj live chat ako bude trebalo ili email, nisam mogao naci..
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni sa desilo već dosta puta. Idem can't access account i pošalju mi onaj kod na email, stavim samo stari pass i to je to. Probaj par puta ako neće morat ćeš onda tražiti support.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Sinoc kasno tamam posao leci kad nece nesto login na battlelog. Error pass ili mail. Kontam nije prvi put ali opet reko.. aktuelno je hapanje profila. Ja da se ulogujem na Origin kad:

    [​IMG]

    Ipak se nije nista desilo te sam promjenio pass. Da li je neko zaista koristio profilo.. ko ce ga znati.