P: Logitech G5

Discussion in 'Računari i komponente' started by 91keno, Dec 30, 2010.

  1. 91keno

    91keno Novi član

    Prodajem mis Logitech G5. Dobro ocuvan. Uz mis dodje kutija, cd, i tegovi.
    Cijena: 80KM
     
  2. edgsi

    edgsi Aktivista

    U kakvom je tacno stanju? Ne bi bilo lose da stavis i koju sliku da se vidi pravo stanje misha. Pase li ti zamjena za Nokiu 6233? Detalje vidi ovdje: http://www.pik.ba/artikal/827146/nokia-6233/
     
  3. 91keno

    91keno Novi član

    Stanje je odlicno, znaci kao nov..bice i slika.
    Ne bih zamjenu.
    dam ti za 70 KM
     
  4. 91keno

    91keno Novi član

  5. VR6

    VR6 Komšija

    izvini kume al bez ljutnje... ja sam 74KM u plusu platio G5 prije par godina i to plavi v2 koja nema bugove sto tvoj ima...
     
  6. 91keno

    91keno Novi član

    Kakve bugove moj ima?
    Ja sam ovaj uzeo prije 3 godine u vrh glave, 148 KM je bio.
     
  7. VR6

    VR6 Komšija

    ne znam tacno posto nisam koristio al dosta se raje zalilo na njega...
    znam ja da je i ovaj v2 sto sam ja imao toliko para ali ja znam da sam nov u plusu uzeo za 74KM,zato ti kazem...
    a volio bi ja da prodas za 70km sto se mene tice :D a vidim i na piku ima po 60-70km G9.
     
  8. 91keno

    91keno Novi član

    Ma nema problema, gledao sam i ja na piku za koliko raja prodaje polovne g5, pa sam vidio bas ovakvu cijenu.
    Ako ko bude voljan da kupi ja mu mogu jos malo spustiti, a i nije mi vala hica da ga prodam. :)
     
  9. edgsi

    edgsi Aktivista

    Ma i ja bih radije nov. Ako ko zna gdje bi se mogao kupiti...
     
  10. becke

    becke Aktivista

    Ima u ComTradeShopu, 132 KM, ali oni deru posteno, tako da ako negdje drugo ima 99% ce biti jeftinije.
     
  11. VR6

    VR6 Komšija

    nea veze nov il polovan,ako radi on radi nema tu sta :) radije uzmi od momka G5 manje ces para dat ...
    a ako ti se bas kakaju pare imas G500 u plusu,isto mis (ja mislim) :D
     
  12. edgsi

    edgsi Aktivista

    @becke
    To je previse... Ti ga bas deru :shock:

    @VR6
    Ima itekako razlike izmedju novog i polovnog :D A ne zuri mi se toliko da bih istresao veliku lovu. Sacekacu malo da naleti sta pametno...
     
  13. 91keno

    91keno Novi član

    Brate ovo ti je stari mis, koji je izasao prije par godina, i cisto sumnjam da ima nov da se kupi u nekoj od radnji kao sto su plus, imtec i sl...
    Evo ja gledam po netu, nigdje ga nema
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Sam si rekao da je koristen 3 godine. Ako dobijes 50 budi sretan.
     
  15. 91keno

    91keno Novi član

    i sta ako je koristen trebam ga djaba dati?
    Ja mislim da je cijena od 70 KM sasvim prihvatljiva, s obzirom u kakvom je stanju mis. Ja sam reko da sumnjam da ce naci nov u radnji jer je izaslo dosta novih logitech miseva, tako da mislim da se vise ne prodaju.
    Ima ljudi na piku prodaju za 100 KM nove pa bujrum.
     
  16. edgsi

    edgsi Aktivista

    Nije Selvin rekao da ga moras djaba dati ali 3 godine su 3 godine. G5 ipak spada u gaming hardware koji se intenzivnije koristi, mada dosta ovisi i ko ga koristi i koliko :)

    Tebi svaka cast na iskrenosti i mish je mashina. Sretno u prodaji :wink:
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    50KM nije dzaba, vec realna cijena. To sto je izaslo dosta novih miseva i sto se on ne moze naci nov ne ide u tvoju korist, samo govori koliko je mis star i koliko je koristen :D Na piku ima i PentiJum 4 za 300KM, i?
     
  18. neko

    neko Aktivista

    bio je ljetos u Merkuru na Stupu 60KM, ali dobro, sad to nije vazno. xD
    ugl. nema veze ako je prastar, ja koristim logitech misha, dobio ga prije 8-9 godina, fercera ko nov, a ne mogu ni naziv procitati.
     
  19. edgsi

    edgsi Aktivista

    E to je povoljno. Da hoce opet da izroni po slicnoj cijeni... :D
     
  20. neko

    neko Aktivista

    ma bice, jer su levati. ovaj je bio sa 60% popusta. eto, nek neko obrati paznju ako bude isao, cijena G9 im je oko 200KM, a ako se ne varam to je cijena G9x, a G9 je podosta jeftiniji. nikad im niko nije kupio niti jedan model, sto ce reci, prati i ugrabi kad bude na snizenju.