P: Mp3 Player Mercury

Discussion in 'Računari i komponente' started by Venom, Sep 7, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Venom

    Venom Aktivista

    Kao sto pise u nazivu prodajem Mp3 player Mercury 333i sa 256MB memorije, i citacem SD/MMC kartica

    No medjutim ima mali problem tj. gasi se, jbg, tesko objasnjiv problem, kad ga upalis on svira sve normalno, samo se nekad ugasi sam od sebe, i to varira kako kad, nekad se u pet minuta zna ugasiti 5 puta, nekad nijednom u 3 sata...
    Pokusavao sam nekako da popravim, al jbg, ipak nemoze izgelda,
    pa kome ne (jer je mp3 ocuvan, i 100% funkcionalan) znaci samo je taj jedan mali problemcic...
    I zbog toga stavljam cijenu na 40KM, usput ja sam ga platio 170 KM u IMTECU
     
  2. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ja imam isti player i ista se stvar s njim desava.
    Kad pocne tako da se gasi treba mu samo zamijeniti firmware (kad instaliras onaj software sa CD-a sto si dobio uz player, u folderu "C:\Digital" imas aplikaciju za update firmware-a, ne znam napamet kako se zove) i i opet ce raditi kao nov par mjeseci. ;)
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    jes taj firmware je stariji nego onaj na njemu :?

    EDIT: znaci prodajem taj Mp3 za 40 Km, i uz njega dobijete sve standardno drivere, usb kablove, i 2 para slusalica, njegove originalne i Koss slusalice, koje sam ja koristio https://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?t=5121

    i jos uz ovo prodajem, i Irda usb dongle, za 10 km, on je potpuno ispravan, i uz njega isto dobijete, kablove i drivere, naravno sve je ovo u originalnim pakovanjima
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Pa zar je vazno to sto je stariji? Ja ne primijetih razliku nikakvu a i da je ima - bar se player ne gasi svake sekunde.
    Usput, posto vidim da nisi primijetio - gasi se ISKLJUCIVO kad pokusavas pustiti MP3 fajl. Kodiraj muziku u WMA i neces imati problema s tim. ;)
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    pa dobro, to nek rade buduci vlasnici pa nece imati problema onda
     
  6. Venom

    Venom Aktivista

    hajde ba ljudi eto dobijete potpuno ispravan mp3 za 40 km, ako kodirate pjesme u .wma, ili downgrade firmware-a...

    i jos usput ovaj irda za 10 km?
    anyone?
     
  7. Nihad

    Nihad Aktivista

    Skontaj bil ti dao 40KM za tu stvar s kojom se mozes samo patiti.
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    fakat, sto je najgore u lokalnoj prodavnici mogu ljudi nabavit 128MB za 40KM ali barem znaju da je ispravan
     
  9. Venom

    Venom Aktivista

    wow, ma haj necu ga ni prodavati, koliko je ljudi prodalo neke stvari i ne kaze za neki kvar uopste, ja sam makar bio posten i rekao, a usput nadji ti ovaj moj mp3 player za ove pare ja cu te u guzicu poljubiti...
    ma dacu ga starom, i kodirati u wma pjesme, koji tezak posao jebote, moze lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.