PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovini

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Zlatan je car :D
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Da ne otvaram novu temu je li neko sa debitnom karticom probao nesto prodavati preko eBaya ili bilo cega drugog? Interesuje me iskljucivo da li je to moguce sa debitnom karticom.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ja sam primao lovu na visa electron preko paypala, ako te to interesuje.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  4. pac

    pac Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Naravno da moze ako ti je ista kartica spojena sa paypal-om.
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Hvala, spojena je s PayPalom.
     
  6. josip122

    josip122 Novi član

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Napravio sam racun na paypal-u verificirao karticu i sad kad mi kolega proba uplatiti novac na moj paypal racun ,izbaciva mu da moj racun nije podesen za primanje novca i ako meni pise da je sve u redu i da mogu primati novac,da li netko zna u cemu je problem?
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Jesi li prosao ono kada potrosis odredjenu svotu preko PP-a pa ne mozes dalje uplacivati dok ne verifikujes PP racun. Posalju ti verifikacijski kod u banku koji moras ukucat u PP da bi mogao nastaviti koristiti racun. Mozda ima veze sa tim.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Kada se prijavis na PayPal.com, provjeri da li negdje u vrhu imas link / tekst gdje trebas jos jednom potvrditi za primanje novca, kolega je nedavno imao slican problem.
     
  9. josip122

    josip122 Novi član

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    dobio kod i uradio verifikaciju racuna i pise da je racun verificiran.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Da ali jesi li tek otvorio racun ili je to nakon potrosene odredjene svote novca preko PP-a? Znam da ima ona inicijalna svota koju kada potrosis ne mozes dalje koristiti bez ponovne verifikacije. Ne znam da li to ima veze sa tim problemom ali eto rekoh mozda da ima.
     
  11. josip122

    josip122 Novi član

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi


    Racun sam otvorio davno,ali sam tek danas verificirao svoj racun,evo slika ispod kako i sta mi pise kad se prijavim na paypal

    http://imageshack.us/photo/my-images/213/paypalok.jpg/
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ja sam samo jednom verifikovo racun, ne vise puta. Nema nikakva opcija da bi ukljucio primanje love, jednostavno ako imas Withdraw u meniju, a imas, moras biti u stanju primati pare.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  13. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    S obzirom da je kolega tek danas odradio verifikaciju, potrebno je to da se ažurira, a po najprije da kolega obavi i neku transakciju putem svog paypal-a, dakle uplatu nekome... Tad će paypal registrovati to da je počeo aktivno da koristi svoj paypal račun, samim tim paypal provjerava još jednom iz sigurnosti da je sve ok sa prijavljenom bank karticom na paypal računu i onda sve ide kako treba. Nema tu ništa da trebaš postavljati da možeš primati novac, automatski to oni odrade čim sortiraju kojoj zemlji pripadaš i onda automatski se stavi da li si u mogućnosti primati ili ne primati novac preko pp-a, zavisno od toga u kojoj zemlji koristi član uslugu, odnedavno je odobrena mogućnosti primanje i za korisnike iz BiH novac preko paypal-a, i ja sam već par puta primio novac, tako da provjereno lično funkcionište bez problema... Ukoliko kolega opet ne mogne, napiši ovdje ili možeš meni i na pm javiti se, pa ću ti vrlo rado pomoći dalje ka rješavanju tvog "problema" ;)
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Sinoc mi covjek jedan pokusao poslat pare putem PayPala, i evo mu poruke:

    probao je prvo jedan veci iznos, pa nije moglo, pa je probao manji iznos i opet nije moglo:

    [​IMG]

    wtf, kako cu rjesiti ovo?
     
  15. amarextreme

    amarextreme Aktivista

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Najbolje po meni da kontaktiraš podršku. Kada god sam imao neki problemčić sa paypalom odma kontaktiram i rješe mi oni to u ekspresnom roku
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    U profilu tamo negdje ima opcija za primanje novca kako se sjecam, pored sto moras dodat i verifikovat karticu
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    to je sad valjda to?
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Da.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    I jos jedno pitanje, posto nije u pitanju kupovina / prodaja neceg (pa ne moze doci do prevare i sl), vec cisto transfer para sa racuna na racun, jel opet neophodno da PayPal drzi novac kod sebe 30 dana, ili mogu ja to odmah povuci na karticu (uz PayPal proviziju, normalno)? I jel ga drzi 30 dana ili ga drzi do 1. u mjesecu, malo mi kontradiktorno ovo sto su napisali.
     
  20. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Kad dobijes uplatu, mora proci 30 dana prije nego pare sa te uplate idu na availible balance, taj balance ti lijeze na karticu svakog prvog, kontas?