Povoljan 3u1 printer

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by XTRage, Sep 14, 2015.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Trazim povoljan 3u1 uredjaj solidnih karakteristika, za kucnu upotrebu, vecinom bi se printao cb tekst, i nesto malo boje.
    Naravno najvaznija stavka su patrone, da me kasnije ne bi izaslo preskupo :D
    Najradije bih izbjegao dopunjavanje, tako da trazim model za kojeg su patrone relativno jeftine ili postoje jeftine kopije koje sluze svrsi :D

    Hvala unaprijed za preporuke !
     
  2. black

    black Komšija

  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nigdje u Austriji ove Epson EcoTank serije za lijeka, i ovo malo sto ima skuplje mnogo od nominalne cijene.
    6400 stranica (70ml tinte) za 9 eura :shock:

    Epson L365:

    Pa prije ce se raspasti uredjaj nego sto cu ja potrositi samo ovo tinte sto dodje uz njega :D
    250 eura na Amazonu, u Poljskoj 170, ccc.
     
  4. black

    black Komšija

  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma vidjet cu nesto da iskombinujem.
    Mozda da navrnem u Zagreb kad krenem nekad kuci, imaju L210 i L365 za 1070 i 1420 kuna.
    Sad ne znam vrijedi li L365 100 maraka vise, ima wi-fi i malo bolji skener u odnosu na L210 koliko vidim, i jos dodju te dvije bocice crne boje ekstra sto sam gore quote-ao.
     
  6. black

    black Komšija

    WiFi nije lose imati zbog fleksibilnosti , mozes ga postaviti gdje god hoces a i zbog prakticnosti npr. nabavis Surface tablet koji ima jedan USB.