Preporucite konfiguraciju do 200 KM

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Ghostbusters, Mar 12, 2007.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz svima.
    Sastavljam racunar za kopiranje diskova, tako da mi treba nesto "dobro", tek toliko da moze raditi na XP-u sa SP2 i da se moze nositi sa Nero-m. Optika i periferija mi nisu potrebni, a HDD je dovoljan neki od 10GB.
    Sta mogu uzeti za 200 KM, a postujuci navedene zahtjeve? Hvala.

    EDIT: Monitor mi nije potreban, takodjer. Ne trazim nista novo, da se razumijemo.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    200 km mislim da je nemoguce
    za 70 km ces uzet neki przac.. ako drugi uzmes to je 140.. sta ti ostaje

    nadju neku trojku polovnu za 140 bez monitora ili oko 200 sa monitorom i cao
     
  3. burner

    burner Aktivista

    Koliko vidim, napisao je da mu ne treba optika. Monitor mu također nije potreban, zaboravio je napisati (znam ga "uživo" :)).
     
  4. russ-co

    russ-co Komšija

    Imam ti celer 1.8Ghz, 256DDR,40GB HDD, VGA 32int+AGP,zvuk,LAN, ploca je intelova 845 chipset

    XP SP2 radi jako dobro ako mislis da ti ovo pase javi, 200KM je bez optike i monitora
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Truth, imam komp Celer 400 MHz, 196 MB SDRAM (PC66) i na njemu je instaliran WinXP SP2. Ova konfa je sasvim dovoljna za Office, mjuzu i internet, tako da gore navedeni Celeron 1.8 moze fino odraditi poslove koje si ti naveo ;)
     
  6. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Svakako da cu vam se javiti vi samo iznesite svoje ponude , ja evo idem u banku za kredit jer mislilm uzeti 3 do 4 takva racunara pa bujrum ponude , kreda se zavrsava za jedno 10 dana nije puno........
     
  7. shock

    shock Aktivista

    Evo ja imam ovo:
    MB Chaintech 9SIL7
    P4 2,0 Ghz
    512 MB RAM DDR 400 Kingmax
    HDD 80 GB Excelstor 7200 rpm
    Radeon 9200 SE 128MB
    FDD 3,5"
    DVD ROM
    CD RW
    Modem NetoDragon 56K
    Monitor 17" CRT LiteON
    tastatura
    miš

    Možemo se dogovoriti ako ti ne trebaju neki dijelovi i da izvadimo, ali nikako ne može na 200KM:(
     
  8. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Nista drug , ja sam gore naveo sta ja hocu znaci samo za przenje DVD nista vise , znaci bez optke , bez monitora i tastatura i miseva :)
     
  9. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Jeli ovo sve od ponuda ljudi ?? ma dajte nemojte mi reci da nemate vise sta za ponuditi :D
     
  10. pac

    pac Komšija