Prodajem graficku R9 270 OC Sapphire Dual-x 2 GB PCI-E 3.0

Discussion in 'Računari i komponente' started by emirsehic10, Aug 26, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Prodajem R9 270 Dual X OC , graficka malo koristena, sve ide uz nju, kutija,prelaz dvi-vga, molex, uputstva, driveri itd...
    Trosi malo struje a ima extra performanse. Zahtijeva 1 6-pinski konektor i neku solidnu napojnu min. 400-450 W. Odlicna je za gaming !
    Detaljnije o njoj mozete pogledati na linku:
    http://www.game-debate.com/hardware...=Radeon R9 270 Sapphire Dual-X 2GB OC Edition

    Cijena: 300 KM (nije fixna)
    Lokacija: Banovici
    TEL: 061 024 374 ; Dostupan i na Viberu !

    Slike originalne :

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    P sta ?
    Kupio sam je povoljno a vrijedi dosta vise !
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kupio je za 220, jos kaze, i onda prodaje po 300KM, a ja prije mjesec R9 270x uzeo za 250KM....

    Ti bas mislis da smo mi ovce ovdje?
     
  5. elvirbej

    elvirbej Aktivista

    Qler jesi i ti kod ovog shadowBN kupio?Ako jesi jel sve ok sa njom.
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    jesam, sve proslo super, graficka radi super
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Nije ona dzaba jeftina, to je sumnjivo porijeklo a i sumnjivo sto je prodajes a trazio si takvu graficku (odmah se dobija osjecaj da joj nesto fali). Na forumu se vecinom prodaju stvari na poznanstvo i povjerenje, zato ovakav oglas nema sta traziti ovdje. Da ne govorim da si naveo da je malo koristena, a kupio si je prije par dana, tako da nemas pojma o tome nista. Da je tvoja grafa, ti je kupio novu, pa to napises ok, ali ovako se ofiras bezveze.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Ajd da si htio zaradit na njoj 30 , ali 70... i to jos raji na forumu.. ovdje jednom kad se izgubi povjerenje obiljezen si za sva vremena..

    Sorry na off topic-u ..
     
  9. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Kao prvo kupio sam je u Bijeljini od prijatelja (nisam od ShadowBN) i znam dobro i kako radi i koliko je koristena jer ju je on prije 3 mjeseca otprilike kupio novu u radnji i koristio je dok nije dobio R9 970 na poklon pa je meni navedenu prodao jeftino jer mu nije potrebna.
    Kao drugo, to sto ja hocu na njoj da zaradim vas boli kurac, radite svoj posao, ja radim svoj. Ako necete kupiti i ako nemate para ne javljajte se lijepo vas molim.
    I kao trece evo vam link iste graficke polovne koja kosta 299 KM http://www.olx.ba/artikal/18130822/amd- ... -x-oc-2gb/ a imate i Asus verziju takodjer polovnu koja kosta 300 KM.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kupio prijatelj R9 970, koja je to AMviDia nova jel?
    Sto se tice tvoje kartice, da je 270x model vrijedila bi oko 250km, od 300 ide 280x. Kolega sa foruma prodaje gtx 760 za 300km pa se saberi.
    Tvoje je naravno da stavis zeljenu cijenu i cekaj kupca.
     
  11. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Nije htio moju grafu a fino sam mu nudio, uz garanciju i sve, ljudi odmah počnu ucjenjivati i porediti sa cijenama na piku. A kad sa pika uzmu, onda neispravna pa uvali drugom.
    Mi imamo ovaj forum radi provjerene prodaje, ali ovakvi likovi me nerviraju pravo.
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    280x je u parac sa 770 a ne sa 760 :)
     
  13. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Ne budite ba dosadni bezveze, jel vam krivo ?
    Cijena je ta koja jeste i rekao sam vam ne javljajte se bezveze, ostavio sam link iste ovakve koja kosta na piku 299 KM, ova moja cijena ionako nije fixna. Javice se neka musterija i prodacu je brzo zato sto je nova neka gen. grafickih i sto ima odlicne performanse, bolje nego ova GTX 560 Ti koju mi je ovaj nudio i jos ima garancijiu, sta meni znaci garancija, nista...
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam poredio te dvije kartice direktno, nego sta se sve moze uzeti za 300km.
     
  15. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Kupi 7850 mozda ti je ona bolja, aa ?
    Ili mozda 7950 pa trafo stanicu moras imati u kuci da je napojis !
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije ti covjek nudio 560ti nego 650ti a neki dan kad prodavao neku staru nvidiu si pricao pricu kako su radeon grafe smece a sad odjednom okreces novu stranicu.

    Ovo je mala zajednica nas kojih se ovdje druzimo i pomazemo vec preko 10 godina,neko manje neko vise i kad dodju tipovi sa takvim stavom kao ti nije bas da uzivamo u tome. Ti izrazi "boli vas qrac " bas i ne prolaze ovdje. Mi se ovdje postujemo i uvazavmo tako da ako se ne mislis ponasati u skladu sa nasim pravilima a i obicajima.......produzi dalje.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Lave ne znam gdje su to kod tebe trafostanice od 600W :p
     
  18. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ne vidim smisao rasprave na oglasu, ko je sta kupio i zasto i po kojoj cijeni prodaje.

    Nije PiP (Procjena i prodaja) pa da se vodi debata.

    A sto se tice HD7950, druze ja sam dvije Asus HD7950 DC2 TOP V2 overclock verzije u CrossFire sa i5 2500K @ 4.7GHz koristio na 550W napajanju i sve radilo super i vuklo max 450W iz napojne u Crysis 3 (500W iz zida).

    A imao sam i Powercolor R9 270X PCS+ OC verziju i trosi oko 40W manje od HD7950 a performanse su u 5% razlike.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Pogrijesio sam kada sam pisao, znam da mi je nudio 650 Ti a to da su po meni Nvidia grafe bolje od AMD-ovih i dalje stoji, one su skuplje, trose manje struje (neke ne) i meni su se odlicno pokazale ali ovu sam kupio jer mi je "ispala" pojeftino i zato sam je kupio i mogu je prodavati za 500 KM ako hocu a ko god sumnja da nesto ne radi bujrum neka dodje neka se igra citav dan igrice koju hoce i nek je testira nek crkne pa neka vidi !
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Nije uopste cijena ovdje pitanje diskusije, na stranu to sto hoces da zaradis, vec to sto si trazio grafu sebi mjesec dana, i kroz 2 dana je opet prodajes, kao slucajno, sve je ok s njom. I onda jos napises u oglasu neke informacije koje sigurno ne znas. Time gubis povjerenje na forumu i neces je ovdje sigurno prodat. To da ti je neki prijatelj dao 500KM za grafu i za 3 mjeseca je tebi daje za 220KM mozes djeci u obdanistu pricat.

    Vodi se debata o tome zasto neko hoce nekog zaebat. Ako mu ti vjerujes, kupi ti sad od njeg bilo sta, ja mu vise ne vjerujem. Trazio je nesto sebi, napisao cijenu da je kupio, i kroz 2 dana oglas "malo koristena", jah...
     
Thread Status:
Not open for further replies.