Siemens S65

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by reni90, Dec 30, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    potpisujem, mada je s700 teska kategorija 8)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    koji je s700 :?:
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa ako kupuješ mobitel radi snimanja slika, klipova, igara, zvukova i sl. onda nemamo šta pričat.

    ko da kupiš auto radi ugrađenog plejstejšna 2 :D

    mobitel je za pozive i sms, a za druge funkcije postoje bolje dedicated stvari. neće se rodit ta nokia ili netko treći koji će moć slikat ko moj canon i sl.
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

    treba memory kartica za taj siemens..
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. syss

    syss Veteran foruma

    jebate riža :shock:
     
  7. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ma Nokia 6600 i 7610 definitivno kraljevi sa Symbian OS-om .. pogotovo sada kako je GPRS testna faza pocela ... dosta softwarea , mob ti posluzi kao mp3 player , video player (rm,3gp,avi) ... sa bluetooth dongle-om spaja se na PC i moze da posluzi kao WEBCAM .. jednostavno mozes sa njim sta god pozelis
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    da su doticni telefoni ko mp3 playeri to sigurno nisu (mono izlaz ya know). ako hoces THE telefon onda je 6630 najbolji izbor (1.3mpix, mp3 player, rs mmc, radio, display do yaya).
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ili za to kupiš neki entry level, pošteni mp3 i poštenu kameru.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to je najbolje, ali 6630 ispadne jeftinije a pravo je mochna skalamerija.
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma znam, al ne volim ti ja tu pretjeranu integriranost.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ko i sa maticnim plocama kod racunara, ali tu i tamo izleti neka dobra sa integracijom.
     
  13. reni90

    reni90 Aktivista

    Symbian sto ce mi to? Cuo sam da se moze instalirati
    ali sto ce mi taj opetarivni softwer kakva korist od njega? :?:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Symbian se ne instalira na telefon vec je embeeded u firmwareu. Doduse s tim nivoom znanja ti fakat ni ne treba. Da imalo poznas Symbian ne bi pitao kakva korist od njega ya know.
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ali realno, ako nisi extra power user i klasa 100€ mob ti je dovoljan... a ne ovako trošit pare na show-off. ni symbian, ni ms nemre zamijenit dobar pda.

    pa u hr ti dolazi do smiješne situacije da imamo 1.5 mobitela po stanovniku, a negdje oko 50% nepismenog naroda... misliš da oni daju tolke pare radi potrebe gprs-a, mms-a i sl. gluposti? pa gledam klince u osnovnoj školi di vojsku služim, po 12 godina a furaju se top ericsson, samsnug modeli i sl.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    mobiteli su shund i kitch ljudi ulazite pare u hardver
    -mene josh dobro sluzi rock solid t300 i necu ga mjenjat josh za godinu i pol....
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    pa moj t29 je odlično služio i da nije pregorio, 100% ga ne bi mijenjao... inače moj tehnološki nepismen stari brije više na mobitele nego ja. ali eto pošto sam za 100kn dobio t630, nemrem se požalit, mob je beton.

    od svih tih novih điđa jedino što ima stvarnu vrijednost je (eventualno) gprs i bluetooth, ostalo sve je glupost.
     
  18. Anonymous

    Anonymous Guest

    E kad ja pojma nemam onda mi ti objasni sta mogu sa Symbian OS?
    jer Vi ste tako pametni i sve znate :eek:
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    ma možeš kupit pošten pda i neki jeftiniji mob ak ti već takva organiziranost treba.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    kupi Rupovku

    -ko je sluzio vojsku znat ce sta je
     
Thread Status:
Not open for further replies.